Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves, lány vagyok most kezdtem a gimit,és nagyon megtetszett az egyik osztálytársam.Ő nem rég szakított a barátnőjével.Sajnos nem beszélgetünk túl sokat,igazándiból senkivel nem beszél túl sokat.Pedig az osztály legjobb pasija.Néha azt látom , h néz visszanézek rá, 2másodpercig néz, elmosolyodik és a füzetét nézi tovább.Ha valamelyik fiú odajön hozzám beszélgetni, van h ő is odajön de akkor se igen beszél.Egyik órán egymás mellett ülünk és akkor el kezdett beszélni velem .Légyszi segítsetek , ez mit jelent?Egyáltalán tetszhetek neki , mert ő nekem nagyon:$
2011. szept. 11. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

huha

Én se tom

de én 'VALAMINEK' hinném, ha a helyedbe lennék :)

2011. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Miért vagy ilyen kib*szott életképtelen? Kérdezd meg tőle, te szerencsétlen.
2011. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még nem elég érett, békén kell hagyni.

Egyébként meg mi van, ha még mindig szerelmes a volt barátnőjébe?

2011. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen Ebcsont ezen én is gondolkoztam .De azt hallottam ,h csak sajnálatból járt azzal a lánnyal.
2011. szept. 11. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
most azért nem elég érett mert nem beszél sokat?miért baj az ha valakinek nincs álladnóan szófosása és inkább ritkán szólal meg de akkor hasznosat, nem pedig butaságokat? azért írom mert én is ilyen vagyok és nem gondolom magam éretlennek.
2011. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az előbbi nem szeretnél inkább a kérdésre válaszolni, ha már úgyis olyan csendes vagy, elmondhatnád, h nálad ez mit jelent.:))
2011. szept. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!