Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a szüneteltetett kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szüneteltetett kapcsolat? És szerintetek megérné?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt a barátommal és romlott a kapcsolatunk.Érzem hogy szeret meg én is szeretem őt csak azt mondta hogy az egyik fele nem szeret a másik igen.Nem akarok szakítani és félek hogy ha szünetelnénk csak rosszabb lenne minden.Hogy tudnám vissza hódítani a "másik felét"?
2011. szept. 11. 09:10
 1/4 MákosLajos ***** válasza:
az őszinte igazság az, hogy ez egy szakállas szakítást megkönnyítő duma a szünetből az esetek 80%-ban szakítás lesz...
2011. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az a másik fele, ami nem szeret, magyarul azt jelenti h az egyik fele utál szebben mondva nem szeret téged vagy benned valamit.

Szerintem próbáld kijavítani a hibáidat.

2011. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
túl sokat voltunk nyáron együtt semmi baráttal nem találkoztunk és azt mondta rám unt :(
2011. szept. 11. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se gondolom hogy ez a szünet jó dolog lenne. Ha egy kapcsolatot "szüneteltetni kell" az régen rossz. Esetleg megbeszélhetitek a dolgot, hogy neki mi nem tetszik benned, ha végképp nincs más akkor talán 1 hét hogy rájöjjön hogy mennyire tudsz hiányozni neki,de ha az sem jön be akkor valszeg szakítani fog veled:S
2011. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!