Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen ez a csaj?

Figyelt kérdés
Szal az van h van az osztályba (végzösök vagyunk középsulin) egy tök jó bula. Nagyon szép igazi szõke hosszu haja van, szép zöld szemei, eszméletlen dudák meg segge ÁÁÁ tényleg olyan egy fullos bula hogy nem hiszitek el.. és képzeljétek egy tök utolsó tuskó gyerekkel jár! Semmi különleges, igénytelen egyszínû pólókat meg farmert hord, egyedül ül a padjánál , nem lehet vele beszélgetni semmirõl. Multkor is odahivtam a srácokhoz csak hogy lássa a csaj h milyen egy gyökér. Ha jol emlékszem épp a Valo világ 5 esélyeseiröl beszélgettünk ez meg csak huzogatta a vállát és ot hagyott! Hát nem kelet sok hogy ne képeljem fel. Szal szerintetek mit ehet egy fullos, modell alkatu csaj 1 ilyen gyökeren? Nem fér a fejünkbe!
2011. szept. 11. 00:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

egyébként haver te tényleg gyökérnek tűnsz hogy így beszélsz magadról.

persze hogy nem jár veled mer a gondok belsőleg kezdődnek nálad

2011. szept. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamupoén ,mint ahogy én adom be magam orosznak a videójátékokban,vagy NAGYON,és tényleg nagyon buta vagy.Ezért nem veled jár.
2011. szept. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy normalis pasi nem bulanak hivja a csajokat. "eszméletlen dudák meg segge ÁÁÁ tényleg olyan egy fullos bula hogy nem hiszitek el" Igy csak egy igazi kigyurt gyoker beszel mar ne is haragudj.

Es csatlakoznek az elottem szolokhoz, aki nekem a valo vilagrol vagy egyeb celeb musorokrol beszelne, haaaaaat, hogyis mondjam finoman, meglenne a velemenyem, de nem pozitivan.

Az, hogy hogy ki milyen ruhakat hord, nem mervado egy normalis lanynal. Szoval nem csodalkozom, hogy nem teged valasztott.

2011. szept. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
"van egy tök jó verdám" Gondolom nem a saját pénzedből van a jogsi meg a kocsi, ha így van, és még keménykedsz is vele, akkor szánalmas vagy:D Lehet, hogy az a csaj normális és nem jönnek be neki a nagypofájú srácok, mint te. Ahogy előttem is írták, te vagy a gyökér, nem az a gyerek.
2011. szept. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
nem csodálom, hogy kerül titeket, ha ilyen értelmes témáitok vannak, mint a való világ 5... szerintem te vagy a gyökér.
2011. szept. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál te tróger,hogy esetleg ez a "bula" szereti azt a srácot?Azért nem veled jár,mert egy nagyarcú,felfújt műmájer vagy.Ez van.Az a srác meg normális,nem divatmajom,és nem néz olyan szemetet mint a VV.Szegénykém,kicsi érzékeny lelkecskéd most vérzik?Nem tudlak sajnálni.Ja,és normális ember ilyen stílusban nőről nem beszél.
2011. szept. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Még hogy a szőke nők buták.
2011. szept. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő a gyökér, hanem ti. Nem tucatember, aki flitteres rózsaszin cuccokban menőzik, nem a valóvilágra recskázik és nálad még intelligensebb is, mert legalább nem gyakori kérdéseken fikázza a másikat, mert nem olyan nyomi, mint te és lehet, hogy van személyisége, amit a csaj értékel. Lehet, romantikus alkat, aki elhalmozza szerelmes versekkel, mig neked még egy metafóra értelmezése is nehezedre esik, stb.


Péklapáttal csapnálak le a Tajgetoszról nyomi gyerek!

2011. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

haver előbb nézz magadba és utána keresd mások szemében a szálkát miközben a tiédben gerenda van.


te gyökééér!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az írásod és stílusod alapján te vagy a gyökér. Nem csodálom, hogy nem érdekled, egy igazi lánynak/nőnek ilyen hímnemű, mint te soha nem kellenél, csak a butáknak, akiknek nincs semmijük a testükön kívül. (észre gondoltam, ha nem értenéd)
2011. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!