Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy minden csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy minden csaj itt hagy?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok.Jófej aranyos eléggé vicces:D(1 percet nem lehet kibírni mellettem röhögésnélkül).Jól nézek ki nem öltözködök rosszul sem.Sportos vagyok nincs rajtam semmi felesleg.178cm magas vagyok:D.Nem iszok annyit csak napi 1 doboz cigi.És hű vagyok minden lányhoz.És nem vagyok annyira csóró sem.:D
2011. aug. 29. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egy kicsit beképzelt ? "jófej vagyok aranyos, sportos, stb....) lehet, hogy az vagy, de beképzelt is vagy, akármit is fogsz erre reagálni.
2011. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaszd a szomszedomat! ..garantaltan te fogod ott hagyni!XD
2011. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát eléggé egyértelműen a nagyképűséged miatt hagynak ott...XD
2011. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

egoista vagy:D...tuti hogy azért =)

16/L

2011. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát rendbe vagy magaddal, de oké, inkább ez mint valami kis tutyika legyél..

De lehet már néha sokra vagy magaddal és ezt később meg lehet unni.. (bár én lele offolgatnálak azé ha már sok belőled:D)Meg ne csak a külsőn agyaljál h azért hanem azon kívül h vicce svagy meg nem kacsinatanál félre más tulajdonságok is számítanának ......

17/L

2011. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!