Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen ez a csaj?

Figyelt kérdés
Szal az van h van az osztályba (végzösök vagyunk középsulin) egy tök jó bula. Nagyon szép igazi szõke hosszu haja van, szép zöld szemei, eszméletlen dudák meg segge ÁÁÁ tényleg olyan egy fullos bula hogy nem hiszitek el.. és képzeljétek egy tök utolsó tuskó gyerekkel jár! Semmi különleges, igénytelen egyszínû pólókat meg farmert hord, egyedül ül a padjánál , nem lehet vele beszélgetni semmirõl. Multkor is odahivtam a srácokhoz csak hogy lássa a csaj h milyen egy gyökér. Ha jol emlékszem épp a Valo világ 5 esélyeseiröl beszélgettünk ez meg csak huzogatta a vállát és ot hagyott! Hát nem kelet sok hogy ne képeljem fel. Szal szerintetek mit ehet egy fullos, modell alkatu csaj 1 ilyen gyökeren? Nem fér a fejünkbe!
2011. szept. 11. 00:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Boldog szülirácsonyt!
2011. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom azt, hogy nem nézi a Való világ 5-öt, ami egy népbutítás, és megmaradt a gyerek olyannak, amilyen eredetileg volt. Szerintem te lehetsz egy gyökér...
2011. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Ha érdekli a VV, akkor nem gyökér? o_O Érdekes ember lehetsz, és biztos full intelligens. Honnan tudod, mit tud az az igénytelen pasi, ha kettesben vannak a fullos bulával?
2011. szept. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Walk With Me ***** válasza:
100%

Persze, hogy vonogatja a vállát, mert nem érdekli az a f0s, és valószínűleg az ilyen primitív barmok sem. A lány pedig valószínűleg pont ezt "eszi" rajta.


Ismerős a helyzet, leszámítva, hogy pár évvel idősebb vagyok, és nekem nem volt mellettem egy "bula".

2011. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük másként a szituációt:

Ő: Egyszerű pólót és farmert hord, tehát nem fekszik rá mindenféle aktuális divatra (nemcsak ruha, hanem ez tv műsor vagy bármi más irányzat) és nem érdekli, hogy mit gondoltok róla + ővé a környék lefullosabb nője...

Te: Valóvilágot nézel és arról beszélgetsz, más nője után epekedsz és ok nélkül tombol benned az agresszíó és felesleges bizonyítási vágy...


Na akkor ki is a gyökerebb?

2011. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Okos és csendes,aranyos VAGY annyira hülye?Szerintem előbbi,és te vagy a hangos idióta.;)
2011. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

eygébként érdekes hogy egy fullos bula megelégszik egy ilyesféle csávóval amiről te írtál

azok inkább a nagyképű kigyúrtakkal barátkoznak

2011. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos túl hülye vagy ahhoz, hogy ezt felfogd.
2011. szept. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát ép ezaz én kigyurt vagyok meg a haverjaim is. Látod pontosan ezért tettem fel a kérdést h miért nem pl velem jár , aki tényleg kigyurt. Nagyképü nem vagyok és amugy barom sem uh vigyázzatok mit beszéltek! Amugy meg van egy tök jó verdám is , az a gyerek meg biciglivel jár suliba , na ezt add össze!
2011. szept. 11. 00:53
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu, vagy soha az életben még csak hozzá sem szólnék egy ilyen emberhez, mint te.
2011. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!