Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » IMÁDOM! Mit kell tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesesficko16 kérdése:

IMÁDOM! Mit kell tennem, hogy megkaphassam?

Figyelt kérdés
Már járok táncra egy pár éve, és van egy tánctársam, nagyon jó csaj..! Már elmondtam neki hogy teccik, beszélgetünk fb-n, sétálgatunk, nevetgélünk, már elhívtam fagyizni is, már csak azon gondolkozom, elhívjam-e moziba. Már megölelt, eljutottam a pusziig is.:) Nagyon aranyos, barna, dús, hosszú haja van, szép telt ajkai, gyönyörű kék csillogó szeme. Mit kell tennem, hogy kialakuljon párkapcsolattá?
2011. szept. 9. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál az bármelyik baráttal/osztálytárssal/szomszéddal tehát akárkivel megtörténhet. Semmi sem utal arra hogy bejönnél neki. Lehet, hogy van pasija is, mert azt sem említed hogy nincs neki. Szóval eddig még 0.
2011. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dr. Endressy László ***** válasza:
szomszédot te puszilgatod meg fagyizni jársz vele?
2011. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
falun biztos másképp megy ez :D
2011. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem meg az tünt fel h nem is konkrétan a melleit emelted ki vagy a seggét szóval nem csak a teste kell:Dszerintem ezt ő is észre veszi,sok sikert
2011. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csináld tovább b@szki!!! Eddig eljutottál akkor nehogy már most ne tudd mit tegyél!


Legyél normális és a csaj jönni fog!

2011. szept. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!