Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » IMÁDOM! Mit kell tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesesficko16 kérdése:

IMÁDOM! Mit kell tennem, hogy megkaphassam?

Figyelt kérdés
Már járok táncra egy pár éve, és van egy tánctársam, nagyon jó csaj..! Már elmondtam neki hogy teccik, beszélgetünk fb-n, sétálgatunk, nevetgélünk, már elhívtam fagyizni is, már csak azon gondolkozom, elhívjam-e moziba. Már megölelt, eljutottam a pusziig is.:) Nagyon aranyos, barna, dús, hosszú haja van, szép telt ajkai, gyönyörű kék csillogó szeme. Mit kell tennem, hogy kialakuljon párkapcsolattá?
2011. szept. 9. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el moziba szerintem van nála esélyed :)Sok sikert!
2011. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el :)

Végre már egy "tökös" srác, aki mer lépni, az ilyet értékelik a lányok, és van benned kultúra, majmok nem járnak táncra.

A lány visszajelzései az elmondásod alapján teljesen pozitívak, jó úton jársz. Össze fog ez jönni, bőven van esélyed :)

Sok sikert!

2011. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Mutasd meg neki a péniszed.


Szerintem ez a válasz hasznos.

2011. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

A második tanácsát felejtsd el :D

Bár bevallom k*rva jót röhögtem rajta :DDDDD

2011. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz :) Csak így tovább,ha elhívod vmi romantikusabb helyre s megcsókolod,s jól fogadja onnan már jön magától a dolog.
2011. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

22:56


Köszönöm válaszod! Végre egy normális ember.:)

2011. szept. 9. 22:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

végre egy normális fiú!

táncol-> van hobbija

elhívod valamerre-> férfias szokás.

ódákat tudnál zengeni róla amint látom, hogy mennyire tetszik. :)

még csak annyi hogy: *tetszik. :)


szerintem hívd el moziba.. aztán még 3-4 ilyen program és szerintem hát kialakul!

2011. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt vettem észre, hogy ha nagyon nyalok a csajoknál,hogy annyire bejössz, az inkább riaszt, de ki érti ezt. :D


Neked meg kérdező gratulálok, bizony össze fog ez jönni, jól csinálod a dolgokat.


Sok sikert a továbbiakhoz!

2011. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Légy férfi.

Hívd el moziba. Aztán kisérd haza és a kapualjba smárold le.

2011. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi mást, mint, amit tervezel. A nőknél (és a férfiaknál is) sokat számít az időzítés. Hogy valami ne történjék túl korán, de lehetőleg túl későn sem. Ez alatt azt értem, hogy a lány bizonyára pozitívan áll a dologhoz és már várja, hogy mikor lépsz (mert ugye ez úgy illik) ezért lépj és annak az eredménye megmutatja az utat a következő lépéshez!

És a következő lépés se történjen túl korán, de túl későn sem. (mert ugye, ha túl korán történik akkor bunkó vagy, ha meg túl későn, akkor mamlasz!)Mellékesen azért azt is ajánlom, hogy ne igen próbáld megérteni a nőket minden helyzetben, mert úgy sem fog sikerülni!

2011. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!