Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghallgatna engem?

Figyelt kérdés
17/L vagyok,sokat csalódtam már,szinte minden barátomban.Alig volt bizalmam az emberek iránt,és erre összejöttünk valakivel,aki segített visszahozni.Már mindent elterveztünk,hogy majd együtt élünk albérletben,suli után hozzá megyek albérletbe,mindig próbáltam jó lenni,támogatni,türelmesnek lenni,megérteni.Nagyon jó volt minden,nagyon jó volt vele lenni,vele feküdtem le életemben először.Keveset tudtunk találkozni kb hétvégente kéthétvégente mert nem egy árosba vagyunk mivel ő egyetemista.Nagyon rendes embernek ismertem meg.Tudtam hogy nyáron dolgozik,mert nehéz az anyagi helyzetük,tudtam hogy ő nem szereti ha ráakaszkodnak,tudtam hogy tanulnia kell meg hogy ő ilyen egyszerűen,megértettem hogy mindig nem leszünk együtt.Minden barátnőjével ezért szakított mert senki nem birta elviselni hogy napokra eltűnik,mert neki szüksége van a szabadságra.Én sem hisztiztem.Uotlára mikor beszéltünk kérdezte nem e megyek el hozzá mondtam hogy csak erre a hétvégére tudok pénzt szerezni,de ő kilépett mert sietnie kellett.Kérdeztem tegnap smsben hogy akkor menjek e ma?Nem válaszolt,hívtam de nem vette fel.Reggel kaptam egy smst hogy "szerintem vége akapcsolatunknak mert néha túl értetlen voltál,és elegem lett belőle"....Nem értem....hétvégén múltkor még minden tökéletes volt : ( :'( ma tiszta gyomoridegem van,meg hánytam már 2x is,meg kivagyok idegileg,és nem értem mi van!Írtam neki smst rá vissza de nem válaszol!Mit gondoltok,mit tegyek,vagy mi történhetett????Sohasem veszekedtünk...
2011. szept. 9. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én írj privátot!
2011. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

énis, irj privátot:)


18/F

2011. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19:26,írtam
2011. szept. 9. 19:29
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
vannak erre különböző kombinálós ötletek, hzoyg mi történhetett, mint pl hogy taálkozott egy másikkal stb...de semmi értelme találgatni, a választ csak ő tudja.
2011. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SMS szakítás?Eltűnés napokra,te tolerálod és még ő sír?Hmm de jó kis srác.
2011. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19:28neked is írtam
2011. szept. 9. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
felvettelek de nem tom ki vagy mert sokan fent vannak úgy hogy légyszíves írj rám :)(első vagyok)
2011. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. tipusduma, de te ennél rendesebb és megértőbb pasit érdemelsz, akinél a párkapcsolat valóban egy kölcsönös dolog, nem egy egyoldalú valami, neki mindent, neked semmit...

2. barátkozni szívesen barétkozok veled, ha gondolod...

3. Én ezek után nem könyörögném vissza magam... legyen annyi tartásod és női büszkeséged, hogy még nem fogsz megalázkodni azután, hogy ő volt a s*ggfej!

2011. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csodálatos egy srác lehetett...


SMS szakítás, eltűnés se szó se beszéd...


Mind1, nem az én dolgom!


Ha úgy érzed, valakinek el kell mondanod, ki kell adnod, én meghallgatlak, szívesen!


17/F

2011. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írj privátot.

Köszi

2011. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!