Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon bänt ez engem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon bänt ez engem

Figyelt kérdés
sziasztok. Növèremnek van egy pasija ö miata sokat romlot a kapcsolatunk a növèremel ugy viselkedünk mint ha osztály tärsak lenènk. Pasija egy ideig it lakot velûnk älando minden napi vita. Most häla istenek el költözöt . Nekem is van egy pasim bär ö nem izmos ès nincs is munkäja egyèb okok miat mindig rola beszèlnek meg rolam a növèremèk ès èn meg nem tudom el engedni a fülem melet . Volt mikor meg is akart ütni a övèrem pasija. Csak az a gond hogy valami szinten mindig èn maradok alul mert ö fizet anyumnak. De az èn pasim nem ès szinte könyörögnöm kel hogy 2-3 ente vele lehesek kicsit. Ès egyszerüen nem tudok mit teni sajnos anyumal nem tudok beszèlni ilyenröl mert azt mondja nem akar vität. Anyum miat nem feküdtem mèg le a pasimal bär leszeretnèk . De ezek után? Mit csinälnàtok a helyzetembe? Növèrem 17 pasija 23 én 15 pasim 20
2011. nov. 8. 21:01
 1/1 napietus ***** válasza:

mondjuk anyátok helyében nem engedném, hogy te 15 évesen pasizzál, a 17 éves nővéred barátja meg nálatok lakjon...komolyan szóhoz sem jutok...


te meg a pasit dobjad és inkább tanulj, de nem elfogadhatóan, hanem nagyon jól, hogy vidd valamire és neked ne kelljen az életedet valami örökös munkanélküli oldalán leélned. nehéz, mert nem nagyon van előtted pozitív példa, de próbáld meg legalább...

2011. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!