Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még rá?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttem ezzel a pasival egyből bevallotta, hogy nős. Állítása szerint külön szobában alszanak és csak a gyerekek miatt vannak együtt. Ez már majdnem egy éve volt. decembertől februárig találkozgattunk, akkor lebukott a felesége előtt. aztán találkoztunk még egyszer májusban. azóta még mindig csak a munkahelyén beszélgetünk néha. most a szavaiból azt vettem ki, hogy megint szeretne úgy találkozni. látom, hogy nem boldog a felesége mellett, minden kívülállónak feltűnik. velem teljesen más, ki virul az arca is. mégsem tud dönteni. engem pedig már felemészt ez a helyzet...
2011. szept. 9. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
De szeretem az ilyen sablon dumákat....
2011. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 andi177 válasza:
szerintem ne foglalkozz férjes emberekkel sosem leszel igy boldog...a feleségével mindig össze lesz kötve a gyerekek miatt is.... szerintem csak arra kellesz neki ha még nem is veszed észre....mert ha annyira szeretne mér rég lépett volna
2011. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy soha nem feküdtünk le egymással. kétszer jutottunk el az orálig, semmi több... inkább ölelkeztünk meg csókolóztunk.
2011. szept. 9. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne várj rá. éld az életed, ismerkedj, randizgass. ha döntött, elvált, külön költözött, onnantól kerülhet képbe a fickó... és ezt vele is közöld, hogy ha elválik, akkor keressen meg nyugodtan, egyébként meg hagyjon téged boldogan élni, mert így most magával rántott a saját nyomorába sajna.
2011. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a szerelem köti össze őket, miért volt fontos titkolózni a felesége előtt, és milyen jogon tiltotta el tőled a felesége?
2011. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
állítólag azért, hogy a gyerekek ne lássák milyen rossz a helyzet.. de ha külön alszanak akkor azt nem veszik észre? :S
2011. szept. 9. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is alszanak külön....

Várhatsz az életed végéig,hagyd abba ezt a hülyeséget és nem szégyelhetnéd magad hogy nős pasival kavarsz...Gondolj bele hányan fognak téged gyülölni amikor kiderül a dolgok,sőt akkor a feleség is téged fog okolni.

Ne legyél naív!!!

A feleségét mindig szereti,különben nem lenne a felesége,meg gyerekek...

te a csávónak csak egy kis titkos félrelépésnek vagy jó és semmi többnek....

Ha komolyan akarsz valamit a csávótól akkor a csávó tudta nélkül beszélj a feleségével!!!Ha meg nem akkor itt az ideje hogy ne találkozz vele...

2011. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

te hány éves vagy? ő hány éves? nagy a korkülönbség?

irtad hogy régóta tart és hogy egy a munkahely. nincs ez miatt konfliktus köztetek? sztem ha minden renden van veled, viszont a feleségével télleg nem működik, akkor számithatsz jóra is. csak télleg nehéz elszakadni. gondolom nem csak a gyerekek miatt van még ott. egyfajta ragaszkodás biztos van benne. lehet hogy a feleség probálkozik.... hogy helyre hozzák a házasságukat.

2011. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tajparaszt ***** válasza:
Szerintem jól átb@szott. Csak félre akar kefélni, unja az asszonyt. Már az is jó neki ha néha leszopod. Ennyi.
2011. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

EL kell kerseritselek, minden nős pasi azzal hitegeti a szeretőét, hogy boldogtalan a feleségével, már nem szereti, hamarosan el fognak válni és csak a gyerekek miatt vannak még együtt. Ne legyél már ilyen naiv. Ha azt mondaná, nem akar elválni és még mindig szereti a feleségét el tudná éérni, hogy vele maradj? Ha értelmi fogyatékos vagy akkor biztos. Van egy rosz hirem: kétséges, hogy fel adja miattad a biztos házasságát, mégha már nem is túl boldog a kapcsolata a feleségével.


Eleve nem értem miért másznak bele a nők szeretőként házasságokba, más kapcsolatokba ahelyett, hogy megvárnák mig vége nem lesz. Ha van eszed kijelented, hogy addig nem találkozol vele, mig el nem válik és le nem zárja a múltját. Ha elválik jó, ha nem miért akarnál egy olyan ember mellett élni, akinek nem te vagy az első, hanem a szar házassága? Bár én nem sokat adnék ennek a kapcsolatnak. Aki képes megcsalni a feleségét, ott hagyni a gyerekeit, mi a garancia, hogy nem fogja ugyanazt csinálni veled is? Biztos ugyan igy fogsz járni.


22F

2011. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!