Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már megcsalás szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalás szerintetek?

Figyelt kérdés
Pusztán elméleti síkon érdekel a válasz...például egy hónapja van együtt a fiú és a lány. Tehát nagyon az elején. És a lány egy régi barátjával (akivel sose jártak, csak barátok voltak) csókolózik. Csak mert számos olyan esetről hallottam már, h már vagy egy éve együtt volt a fiú és a lány, és a fiú csókolózott valakivel egy bulin, de ez sosem derült ki, mert nem érezte megcsalásnak. Akkor ez ugyanúgy van a lányoknál is? Ti mit szólnátok hozzá, ha egy hónap járás után mással csókolózna?
2011. szept. 9. 11:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

@napietus.blog.hu "az szabálytalan, amit lefúj a bíró. értsd: ha kiderül, megcsalás, ha nem, nem az."


Hááát napietus megint leírta magad rendesen. Sajnos az ilyen rib@nc gondolkodásu nők soha nem fognak kihalni. Szánalmas.


A kérdésre válaszolva. Igen, megcsalás. Már a gondolat sem túl bizalomgerjesztő, de ha meg is csinálod, az már megcsalás.

2011. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 napietus ***** válasza:

én csak az igazságot írtam. nem azt mondom, hogy én ezt tenném, de tanuljunk a fociból: ha felrugod, és észreveszik, 11-est ítélnek, ezzel a csapat elveszti a meccset, akkor te vagy a hülye. ha ugyanúgy felrugod, de nem veszik észre, megakadályoztad a gólt, akkor f@sza gyerek vagy.


a cselekmény ugyanaz, a megítélés más. erre próbáltam célozni, de látom, nem jutott el....

2011. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
13:13 tökmind1 hogy tud-e róla a megcsalt fél vagy nem, akkor is MEGCSALÁS, te meg ezt fogd fel a csöppnyi agyaddal...
2011. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%
ja és szerintem jobban járnál, ha beállítanád hogy a felhasználóneved ne látszódjon, mert 1. szánalmas, hogy így reklámozod a blogod, amit amúgy sem néz senki 2. a szintén szánalmas válaszaiddal sikerült elérned, hogy mindenki utáljon a gyk-n úgyhogy lassan már tökmind1 lesz mit hordasz össze egy válaszban, reflexből mindenki le fog oltani, csak 1 jó tanács volt
2011. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 napietus ***** válasza:
39%
nem szorulok rá senki jótanácsára, ha mégis, majd szólok :D
2011. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
48%
hát ha neked ez kell, akkor mindenhol le foglak oltani ahol látom a válaszod:P legalább is ha hasonló baromságokat hordasz össze, mint itt, már pedig tőled nem számítok másra...
2011. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 napietus ***** válasza:
nyugodtan, végülis neked is kell valami öröm az életben. ennyi jutott, ez van :)
2011. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%
nekem az lenne a legnagyobb öröm, ha nem irkálnál baromságokat, mint az első válaszodban :) legalább egyel kevesebb hülye lenne a világon, de ahogy elnézem te reménytelen eset vagy
2011. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

Napietus:

1. A foci nem ugyanaz, mint az élet. [hanem sokkal több annál, hehe :P]

2. A visszajátszásokon meg szokták nézni, hogy tényleg szabálytalan volt-e az illető, és ha kiderül utólag (mindig kiderül), hogy de, akkor kaphat eltiltást is ez alapján, nem beszélve arról, hogy az edzők nem szeretik a saját 16-osukon belül szabálytalankodó védőket, hiába nem kaptak érte akkor büntetőt. Majd kapnak legközelebb. Szóval öngól.

2011. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 napietus ***** válasza:
eltiltást kaphat, de olyat még nem láttam, hogy ez miatt érvénytelenítették az eredményt.
2011. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!