Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már megcsalás szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalás szerintetek?

Figyelt kérdés
Pusztán elméleti síkon érdekel a válasz...például egy hónapja van együtt a fiú és a lány. Tehát nagyon az elején. És a lány egy régi barátjával (akivel sose jártak, csak barátok voltak) csókolózik. Csak mert számos olyan esetről hallottam már, h már vagy egy éve együtt volt a fiú és a lány, és a fiú csókolózott valakivel egy bulin, de ez sosem derült ki, mert nem érezte megcsalásnak. Akkor ez ugyanúgy van a lányoknál is? Ti mit szólnátok hozzá, ha egy hónap járás után mással csókolózna?
2011. szept. 9. 11:36
1 2 3
 1/26 napietus ***** válasza:
42%
az szabálytalan, amit lefúj a bíró. értsd: ha kiderül, megcsalás, ha nem, nem az.
2011. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
én nem csókolóznék mással..ha más iránt éreznék vonzódást akkor otthagynám az előzőt. de megcsalni nem szokásom...
2011. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
attól még mert nem derül ki ez megcsalás...az már másik kérdés h az illető a lelkiismeretével hogyan tud elszámolni...én nem tudnék a pérom szemébe nézni
2011. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 BlackSword ***** válasza:
76%
A megcsalás, vagy akár a hűség nem érzés, hanem tény... Ha mással csókolózol az ugyanolyan megcsalás egy óra után is, mint 10 év után... Lényegtelen, hogy kiderül-e vagy sem... Jó bunkó ám az ilyen alak...
2011. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Lol, még jó, hogy megcsalás, minden olyan dolog megcsalás, amit csak a pároddal csinálnál, de mással csinálsz.


Napietus, ez meg egy elég ostoba és korlátolt hozzáállás, például az említett lelkiismeret okán. A bűncselekményekkel is így gondolod? A bűnözők valószínűleg igen, welcome to Absurdistan.

2011. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Na jóóó gyerekek, de ezzel igazából arra is rá akartam világítani, h nekem nagyon sok fiúismerősöm van, akiket szeretek, tisztelek, hihetetlenül jóban vagyok velük, viszont majdnem az összes csókolózott már más lánnyal azalatt, h párkapcsolata volt. És nem érzik bűnnek. Mondom, egyébként tök normális, rendes pasik, de akkor sem értem, hogy van ez.
2011. szept. 9. 11:56
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Hát, akkor mégsem annyira normálisak, mert ez bűn.
2011. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
Megcsalásnak számít minden intim dolog amit nem a pároddal csinálsz, legyen szex, egy csók, de akár egy tapizás vagy intimebb simogatós ölelés!!! A lényeg hogy azokat az érzelmeket amiket a párod irányába lenne helyes kimutatni más irányába teszed! És ha így van, nem tudom minek van a párod, ha szereted ne a szexualitásod irányítson, ha meg az irányít akkor kezd nyitott kapcsolatba! Lényeg a lényeg, ha kiderül ha nem, ez MEGCSALÁS!!!
2011. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
napietus: nagyon remélem, hogy ha van pasid vagy akármi hasonló akkor az már rég megdöngetett pár 20 éves csajt a hátad mögött... hisz ahogy mondtad, amiről nem tudsz az nem megcsalás:P aki ilyen hülye, az meg is érdemli, hogy megcsalják
2011. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 BlackSword ***** válasza:
100%
Jó tapló barátaid vannak... Mert ez nem normális dolog...
2011. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!