Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Nektek milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek milyen csajok jönnek be? Konkrétan melyik országból?

Figyelt kérdés
miért azok??mi tetszik bennük??
2011. szept. 8. 14:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A magyar, az orosz és a lengyel csajok. :)

Szépek, természetesek, meg tetszik a hajuk :D...

2011. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar és a litván csajok. Litvániában nagyon sok szép lány van. :)
2011. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
törpe Eszkimók ,azt is megmondom , hogy miért : mert ritkák :D szeretem a ritka dolgokat ... meg szeretnék egyszer egy jegesmedvét is és gondolom egy eszkimó csaj hamarabb hozzá tudna jutni egyhez , vagy csak simán befogna egy vadon élőt .
2011. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
izland
2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%

"És nem beszélsz angolul? Elég nagy szégyen, nem tudom miért ilyen sz*r a mai oktatási rendszer.. "


Képzeld már hülye gyerek, van akinek németet tanítanak és nem tud angolul. És mivel én nem járok külföldre, ha egy idegen ribanc idejön, akkor tanuljon meg magyarul, ha már tőlem elvárják, hogy beszéljem az adott külföldi ország nyelvét.

A kérdésre a válasz, csakis hazai.

2011. szept. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..az északi meg a magyar csajok tünnek a legszinpatikusabbnak ebben a felmérésben...:)
2011. szept. 9. 09:57
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

"Képzeld már hülye gyerek, van akinek németet tanítanak és nem tud angolul. És mivel én nem járok külföldre, ha egy idegen ribanc idejön, akkor tanuljon meg magyarul, ha már tőlem elvárják, hogy beszéljem az adott külföldi ország nyelvét."


Nem beszélsz angolul, de azért én vagyok a hülye gyerek. Amugy milyen f*stalicska suliba jártál, hogy csak 1 nyelvet kellett tanulnod??Minden szakközépben kötelező a 2 nyelv tudtommal...

Ja, vagy lehet, hogy te még csak egy 13 éves kis takonypóóóc vagy, de azért az észt osztani nagyon tudod..na mennyél csak vissza az iskolapadba...

Ahoz meg, hogy r*bancnak hivod a nőket, külön gratulálok..gondolom Anyád is egy jó nagy r*banc...

2011. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

Képzeld már elmúltam 13. Gratulálok beszélsz angolul. Hát most aztán te eszetlen nagy király vagy. Képzeld el nem kötelező mindenhol második nyelvet tanulni. És képzeld el, rengeteg olyan település van, ahol még az általános iskolában is csak németek tanítanak.

Egy egyszerű középsuliba jártam, ahol nem a nyelv volt a legfontosabb és aki általánosban németes volt, az németet tanult, aki meg angolos, az angolt, ilyen egyszerű.

Tudod nem mindenki egy hülye nagy arcú, magát felsőbbrendűnek képzelő pesti f.szkalap, aki arra veri magát, hogy milyen király gimibe járt és még csak véletlenül sem hagyta el a kib.szott kerületét.

Ha jobban elolvastad volna a hozzászólásomat, a külföldi p.csákat ribancoztam le, akik megvetnek és lenéznek minket, de ha valami nagy buli van, akkor egyből idejönnek. Vagy ha valami céges állásuk van itt, még csak véletlenül sem akarnak megtanulni magyarul, hanem tőlünk várják el ugyanezt.

Lehet, hogy tudsz angolul, de szöveget értelmezni nem. De biztos érzékeny pontra tapintottam, igaz hülye ribanc?

2011. szept. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Gyanitom, hogy nem csak a nyelv tanulás nem volt fontos, hanem semmi más..Gondolom te vagy a falusi diszkaúú bikája, azért ribancozol mindenkit, nemde? Az aztán nagy cím, tényleg fontosabb, mint a tanulás..MUHAHAA..
2011. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

én elvi okok miatt nem tanultam meg az angolt.


helyette inkább a vietnami nyelvet tanultam....

igaz semmi hasznát nem veszem, de utálom az amerikaiakat:@:@:@:@


pusztuljon mind!!!!!!!!!!

2011. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!