Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Nektek milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek milyen csajok jönnek be? Konkrétan melyik országból?

Figyelt kérdés
miért azok??mi tetszik bennük??
2011. szept. 8. 14:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Svéd. Szeretem az északi típusú lányokat.
2011. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ázsiai....mert szépek és a gyengéim.


és akkor Ázsiai. *á

2011. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

nekem az ázsiai tipusuak..szal fekete haj miatt,mert valamiért a fekete izgató..

de a dél-amerikaiakat,mexikoiakat is szeretem..kicsit sötétebb a börük,és ez tetszik..:)

2011. szept. 8. 14:30
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a magyar csajok jönnek be. Én szeretek előtte meg utána BESZÉLGETNI is... :-)
2011. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár én lány vagyok:D de nekem is az ázsiaiak jönnek be:D
2011. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
A magyar csajok a legjobbak ezt mindenki meg tudja mondani :)
2011. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
3* megértelek..széepek is a magyar csajok..nincs egyforma fazonu,mint pl az ázsiai,vagy a svédeknél a hajszin miatt..de most nem komunikálni akarunk,hanem csak felmérni h kinek mi a tipusa..:)
2011. szept. 8. 14:34
 8/23 BlackSword ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a magyar... A magyar lányok a legszebbek a világon...
2011. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

"Nekem a magyar csajok jönnek be. Én szeretek előtte meg utána BESZÉLGETNI is... :-)"


És nem beszélsz angolul? Elég nagy szégyen, nem tudom miért ilyen sz*r a mai oktatási rendszer..

--------------------------------

A kérdésre válaszolva nekem észt barátnőm van és ő egész egyszerűen gyönyörű, pont az ideálom.

Magas, vékony, hosszú szőke hajú, kék szemű, szép arcú.

2011. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
északi. Svéd, norvég, dán, finn, feröeri a kedvenceim. imádom a szőke hosszú hajúakat és a kék szemet is. sokan mondják, hogy a brit nők rondák, de nekem ők is holtversenyben az északiakkal az elsők.
2011. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!