Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Érdemes belefogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Távkapcsolat. Érdemes belefogni?

Figyelt kérdés

Barátommal néhány hete vagyunk együtt, de most megyünk egyetemre, így 250 km-re leszünk egymástól. Én mondtam, hogy jobb lenne szakítsunk de ő azt mondta h nem akar szakítani.


Érdemes szerintetek így folytatni? Vkinek tapasztalatai távkapcsolatban?


2011. szept. 7. 14:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
En masadeves vagyok egy varosba, o meg most lesz elso eves egy masik varosba. Amugy egy helyen lakunk, de talakozni hat havi 1X esetleg 2X de azt nem hiszem. Szoval eleg kilatastalan a helyzet, mert meg 4 ev mig elvegezzuk az egyetemet...
2011. szept. 8. 09:43
 12/16 anonim ***** válasza:
1 évig működött nálam is. az elején még nagy a szerelem. Később a távolság kinyírja a dolgot.
2011. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én 5 évig húztam a barátommal. 300 km, óriási szerelem 4 évig minimum. Valag közös tervünk volt, egymásra alapoztunk mindent, de tudtuk, hogy sokat kell még várni rá, mert én tanulmányokba kezdtem, stb.

Az utolsó évben kezdett el kihűlni a kapcsolat, eltűnt a szenvedély és a szerelem. Maradt helyette egy borzasztóan mély, összetartó, harmonikus, inkább baráti viszony.

Szóval egy szép nyári napon arra jutottunk, hogy jobb lesz külön.

Utána összesen két távkapcsom volt, egyik sem volt ilyen tartós, és mai fejjel már konkrétan meghatározott igényeim vannak. Például az, hogy munka után egy hús-vér emberhez tudjak odabújni és ne a telefonhoz.

Lehet másoknak jobban bejött, nekem már nem kéne.

2011. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Én 16 hónapja vagyok együtt Szerelmem, és köztünk jelenleg 4000 km van, én nagyon örülnék annak a 250 km-es kis semmiségnek. Szeretjük egymást, az a lényeg. Ha elég erős az a kapocs akkor nem lesz gond.
2011. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nehéz, nekem nem jött be hiába a hétvégére haza jöttem és talàlkoztunk. Jòl gondold àt, lehet h megèri nem minden pàr egyforma
2011. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor mukodik ha nagy a szerelem, ha van eros lelki kapocs. Es inkabb idosebbeknel, akik mar tudjak kit akarnak mert mogottuk van egy rahedli szar kapcsolat. Igy tud az ember varni, mert tudja hogy erdemes.
2011. szept. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!