Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Érdemes belefogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Távkapcsolat. Érdemes belefogni?

Figyelt kérdés

Barátommal néhány hete vagyunk együtt, de most megyünk egyetemre, így 250 km-re leszünk egymástól. Én mondtam, hogy jobb lenne szakítsunk de ő azt mondta h nem akar szakítani.


Érdemes szerintetek így folytatni? Vkinek tapasztalatai távkapcsolatban?


2011. szept. 7. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálam nem sokáig tartott, talált egy közelebbit... Nagyon nagy szerelemnél lehet arre alapozni, hogy a nehézségek ellenére kitart a dolog.
2011. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy elég erőse ehhez ez a szerelem, de minden esetre én adok egy esélyt. Nem bánom ha ő kap egy közelebbit, csak legyen boldog, én amúgy is jól megvagyok egyedül, mármint szinglin.
2011. szept. 7. 14:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor viszont próbáld meg, csak ne "sérülj", azáltal, hogy esetleg elhagy, megcsal, stb.
2011. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a barátöm meg a pasija távkapcsolatban éltek kb.6-7 honapig voltak eggyüt de magcsalta a fiúja :/
2011. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jó kilátások:))
2011. szept. 7. 14:28
 6/16 anonim ***** válasza:
ha ezen elgondolkozol akkor már nem érdemes folytatni. sajnálom de ehhez tényleg szerelem kell és ha szereted a párod (vagy ha csak jól elvagy vele) normális esetben akkor sem lenne szabad előforduljon a fejedben a szakítás gondolata. én 4 éve vagyok a barátnőmmel boldogságban 80km
2011. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, mondjuk 80 km és 250 között van különbség.
2011. szept. 7. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen típusú emberek vagytok. 3 éve vagyunk együtt bizalom megvan viszont ha keveset tudtok találkozni egy idő után kinyírja a kapcsolatot bármilyen erős is a szerelem. A közös jövőtervezés későbbi összeköltözés erősíti a dolgokat.
2011. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 B.Timi.13 ***** válasza:

Kicsit meglepődtem, h ennyitől már félsz, én és a párom kb. 3x ilyen messze vagyunk egymástól, de már csak néhány hónapig...

Szóval, ha megvan a megfelelő bizalom, nagy szerelem, s közös jövőtervek, akkor nyugi minden rendben lesz.

Amúgy milyen gyakran tudtok majd találkozni, s mikor lesztek földrajzilag egy helyen, vagyis mikor ér véget az egyeteme, vagy mikor mész te oda egyetemre stb.?

2011. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Párommal közel 2 évig éltünk távkapcsolatban, egymástól 300km-re, és mégis megoldottuk a hétvégéket!

Most épp ott tartunk, hogy vége a sulinak, és összeköltöztünk. Boldogan élünk együtt, én csak sok sikert tudok kívánni! Legyetek boldogok!

2011. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!