Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt tudnál maradni úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnál maradni úgy a pároddal, hogy tudod, hogy az anyósod utál téged, és mindent elkövet, hogy szakítsatok?

Figyelt kérdés
Már kaptam tőle olyan megjegyzéseket,hogy büdös k..va,tehén,volt olyan is,hogy megütött,stb.
2011. szept. 3. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha valamit túl sokat hallgatsz, hajlamos leszel elhinni."


Bizony, teljesen leépülhet az önbizalmad....

2011. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%
Igen, elmagyarázhatod neki, hogy az unokája ne is érdekelje, ha egyszer így viselkedett/viselkedik. Tőlem sem fog unokát látni az anyós, az 100%. (bár nem is érdekelné, az is biztos) Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok? Nem mindegy, hogy pl. még tanultok, és úgy jött szóba a kitagadás (ami elég ocsmány dolog az anya részéről), vagy nagykorúak vagytok, mert ha nagykorúak vagytok, párod is megvédhetné magát, hogy azt csinál az anyja, amit akar, mert akkor meg elmegy, és kész (nem kell komolyan mondani, csak úgy megmagyarázni az anyucinak az álláspontját). Ha meg anyacentrikus a párod, akkor úgyis őt fogja választani...
2011. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
23 évesek vagyunk. Velem akar maradni,de tudom,hogy mennyire szereti a családját. Nem várhatom el tőle,hogy vesszen össze mindenkivel miattam. Megígérte,hogy megbeszéli az anyjával,de nem hiszem,hogy sikerülni fog. Ezzel zsarolja,amióta együtt vagyunk. Hogy nem a fia többé,ha nem azt csinálja,amit az anyja akar. Az zavarja őt,hogy nem adja nekik most már az összes pénzét,hanem rám is költ.
2011. szept. 4. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!