Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz 7 év külömbség? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 7 év külömbség? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok a b arátom pedig 21. Mielött összejöttünk kb 3 évig legjobb barátok voltunk. Nagyon szeretem és ő is szeret. A szüleim is elfogadták, úgy ahogy... mondjuk nem mehetek hozá ami kicsit kellemetlen.. lassan 2 hónapja eggyütt vagyunk.. nem akarok lefeküdni még vele és ő se akarja méég.. de "mást" már csinálnánk.. de ahol szoktunk találkozgatni az nem egy megfelelő hely erre..
2011. szept. 3. 13:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem... A szülők valamennyire elfogadták, de ahelyett, hogy szem előtt tartanának titeket, inkább titkos találkákra kényszerítenek?
2011. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
94%
bárki bármit mond 14-21 nagyon nagyon gáz,te még egy kislány vagy,nem pasiznod kéne,hanem tanulnod,érned,barátnőznöd,2 hónap az semmi,17 évesen sem lesz kevés a korkülönbség de már sokkal közelebb lesztek egymáshoz lelkileg,értelmileg,bár az a 21 éves aki egy 14 éves kislánnyal jár valami nem stimmel vele,szüleid sem értem,tuti nem engedném hogy az általános iskolás kislányom egy felnőtt férfivel járjon meg pettingeljen stb.
2011. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ma már egy 14-15 évesnek nem lehet újat mutatni lassan szex terén. Össze vissza mindenki fűvel fával. :) Lassan tényleg ott tartunk, mint a kis képes vicc, amit most nem találok, valahogy így van:

-Lányom, szeretnék veled a szexről beszélni.

*Mondjad anya, miben segíthetek.

2011. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

van olyan is hogy:

-Anya mikor veszítetted a szüzességed? kérdezi a 13 éves kislány

-22 évesen lányom

-Haha megelőztelek!

Borzalmas ami megy a kislányoknál,ismerek egy 10 éves kisfiút barátnőm öccse és a minap mesélte hogy neki már nem tetszik a 10 éves Sára mert már nem szűZ! és ez tényleg komoly

2011. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
96%
azért vigyázz ! gonolkodj egy kicsit a te 21 éves lennél és férfi ... Gondold át igy egész máskép látnád a dolgokat ...
2011. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nagyon átgondolni, mert nem ismerem a srácot. Pedo hajlam? Nem hiszem. Inkább arról van szó, hogy nem sikeres a nők terén, és keresi azokat a nőket, akiknél sikeres tud lenni. Erre meg pont kaphatók a fiatal lányok, akiknek tele lehet dumálni a fejét. Vagy szimplán tényleg beleszeretett valamiért a lányba, de ettől még nem szabad következtetéseket levonni, mert a lány 14, a srác meg 21. Külsőleg nagyon nem észrevehető egy srácon, hogy most 17 vagy 21. Lehet fiatalabbnak néz ki, látatlanba nem lehet nagyon okosat mondani. Én 24 vagyok, és 20 alatti lányokkal nem kezdeményezek semmit. Persze elbeszélgetek velük szívesen, de ebben kimerül. És nem a koruk miatt nem. Mert ők nem képviselik azokat az értékeket amiket keresek. Nekem már nincs szükség őrült vihorászásra, komolytalanságra, stb-re. De ha megtalálom a komolyságot egy 18-19 éves lányban, akkor nem tartózkodom egy kapcsolattól, csak mert mondjuk 6 év van köztem és közte. A kor az egy állapot, az annak fontos akinek ez a mérvadó, hogy akkor ne legyen idősebb vagy fiatalabb mondjuk 3 évnél, mert az hogy néz ki hogy mondjuk 5 évvel idősebb vagy fiatalabb a párom. Igaz, hogy komoly, értelmes, kultúrált meg minden, de ne már, mert hány éves mégis. Én ezt gondolom erről a korkülönbséges dologról. Egy komoly kapcsolatban a kor szerintem nem lehet akadály, ha tényleg komolyan gondolja a 2 fél az érzelmeit, és nem csak vetítenek, nem csak a szexre hajaznak. Maximum a társadalom, meg a belénk nevelt minták miatt gondoljuk úgy, hogy a kor az így úgy amúgy.
2011. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
sok..
2011. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"14 éves lány vagyok a b arátom pedig 21. Mielött összejöttünk kb 3 évig legjobb barátok voltunk. "


Ezek szerint te 11, ő pedig 18 éves volt, amikor először találkoztatok. 14 évesen még mindig csak gyerek vagy, hiába tiltakozol ez ellen. Elég durva, hogy egy 21 éves srác nőként tekintsen egy kis lányra. Mégis mit vártál a szüleidtől? 24 éves vagyok, de nálam a legalsó határ 17 év komoly kapcsolatra, de még akkor is kétszer meggondolom. Elég szomorú, hogy 14 éves kis gyerekeknek ez a legfőbb problémájuk. Nem sokára már a 10 évesek fogják feltenni ezt a kérdést?

2011. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Szia!Én úgy gondolom nem a kor különbséggel van a baj,hanem szerintem még te nagyon fiatal vagy egy pár kapcsolathoz a sexről ne is beszéljünk.Ne haragudj nekem ez a véleményem-Szia
2011. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anizotropikus ***** válasza:

Nem kell rám hallgatnod, de először is valamilyen végzettséget illene szerezned!

Az érettségi még nem az, de egy szakma már igen.

2013. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!