Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz 7 év külömbség? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 7 év külömbség? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok a b arátom pedig 21. Mielött összejöttünk kb 3 évig legjobb barátok voltunk. Nagyon szeretem és ő is szeret. A szüleim is elfogadták, úgy ahogy... mondjuk nem mehetek hozá ami kicsit kellemetlen.. lassan 2 hónapja eggyütt vagyunk.. nem akarok lefeküdni még vele és ő se akarja méég.. de "mást" már csinálnánk.. de ahol szoktunk találkozgatni az nem egy megfelelő hely erre..
2011. szept. 3. 13:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem hiszem el... 22éves vagyok, de a minimum korhatár nálam 17, ezalatt egyetlen lánnyal se jönnék össze.

Nem tudom mi visz rá egy 21éves fiút, hogy egy 14 éves kislánnyal kezdjen. Habár az idősebb lányoknak biztos nem kell, egy kislányt meg könnyű megszerezni, telebeszélni a fejét.

2011. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
én nyomultam ráá. ő elöször nem is akarta akorkülömbség miatt.. aztán sikerült meggyőznöm és kibökte h ő is szeret.. ízota vagyunk eggyütt.
2011. szept. 3. 13:36
 13/30 A kérdező kommentje:
*azóta
2011. szept. 3. 13:37
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

"aztán sikerült meggyőznöm és kibökte h ő is szeret"

Nagy lehet a szerelem a részéről. -.-

2011. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Vagy hevesen térdelt a leányzó :)
2011. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Maga a 7 év korkülönbség nem gáz, az sem gáz ha valósak az érzelmeitek egymás iránt, nem pedig színlelt, megjátszott, és a srácnak tényleg nem csak kekszre kellesz. Mit szeretnél tudni igazából?
2011. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
nem...nem térdelt hevesen -.-
2011. szept. 3. 13:47
 18/30 A kérdező kommentje:

hát olyasmit h hol találkozzunk.. milyen közös programokat tervezzünk. :)

amuugy köszönöm :)

2011. szept. 3. 13:49
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudjuk hol laktok, nem ismerjük a környéketeket. :D Olyan helyen ahol ketten tudtok lenni. Attól függ mit szeretnétek csinálni. "mást", vagy pedig valami konkrétabb dolgot. Menjetek moziba, sétáljatok valahol, stb. Nem valami kreatív a srác, ha te kérsz tanácsot, hogy mit csináljatok. Bocsánat.
2011. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Vajon mi mást szeretnének?

Szopás, nyalás és társai...

2011. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!