Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit tekernél (Bringával)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tekernél (Bringával) csak azért hogy láthass valakit aki fontos számodra?

Figyelt kérdés

Mármint hány kmt.

Nekem oda vissza ez 100km.

most mondjátok meg nagyon hülye vagyok???


2011. szept. 2. 19:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
gyerekek most értem haza igen jól lássátok az időt. reggel 10 kor indultam el. kb két órát voltunk együtt. az utidőm 6 óra volt oda vissza jah és 120km volt :D
2011. szept. 3. 20:53
 22/27 anonim ***** válasza:

hehe, én 210 km-t bringáztam csak azért, hogy vele legyek, ha csak egy kis időre is =)

18/L

2011. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye csak szerelmes.
2011. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nálam eddig a legtöbb amit csajért tekertem, 200 km volt. Ha gyorsabban tekernék, duplaennyit is bevállalnék. :D
2011. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

egy mozaikszó: MÁV

am én is letekerném, ha bírnám :D


sőt volt olyan, h egész nap nem ettem, 350km-t utaztam, gyors letusoltam és térdig érő hóban sétáltam 3 km-t, és mégis legvidámabb, legenergikusabb oldalamat mutattam neki, h ne hangoljam le, h fáradt/éhes vagyok :P

2011. szept. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Én többet is letekernék!!!!

vonat? busz?

nem azért de az a 100km oda vissza ,az kutya fa sza!!!

Pedálozz csak nyugodtan!

2011. szept. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én 10 km nyomok le napi szinten de ha szol már megyek is :) sajna a busz ritkán jár. de ö is jött már be gyalog.
2011. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!