Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit tekernél (Bringával)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tekernél (Bringával) csak azért hogy láthass valakit aki fontos számodra?

Figyelt kérdés

Mármint hány kmt.

Nekem oda vissza ez 100km.

most mondjátok meg nagyon hülye vagyok???


2011. szept. 2. 19:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
nemvagy izzadt? :D
2011. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Csak azt ne mondd, hogy ezt letekered és utána még szex is van.... :D
2011. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én olyan 15 km-t bírtam egyhuzamban. Utána se a fáradtság győzött le, hanem elzsibbadt a seggem :D

Amúgy ha céltudatosan mennék, és ráadásul még szerelmes is lennék, akkor biztosan meglenne a 100, persze kisebb pihenőkkel.

2011. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
a seggem az ekkora táv után nekem is fáj de nagyon :D
2011. szept. 2. 20:44
 15/27 A kérdező kommentje:

nem.nincs szex :D

16 éves még én kicsit több.



am a biciklizéstől én nem fáradok el csak a seggem fáj nagyon xD


Mulkor 200 km volt aztán két napig nem tudtam leülni :DDD

2011. szept. 2. 20:46
 16/27 anonim ***** válasza:
Csak hogy a kérdésre válaszoljak: hogy láthassam, annyit tekernék, amilyen messze van tőlem, vagyis 450 km-t. De ez eléggé meghaladja a teljesítőképességemet, szóval meg sem próbálom, pedig naponta megvan a 25 km. egy lány
2011. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kb. 70 km-t letekertem egyszer a fenti okból.
2011. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Állva is lehet tekerni, nem muszáj ülni, szóval nincs kifogás! :)
2011. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Egyszer értem is tekertek 100km-t oda vissza:) Soha senki nem tett értem ennyit..nagyon nagyon örültem neki:) persze egyértelmű h nem mindenki tudja ezt megcsinálni szóval nemis várom el mivel én sem tudnám megcsinálni:D de attól még ezt mindenkinek elmesélem mert nem mindenkiért tudnak megtenni ilyet:)
2011. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
egyszer mentem a barátnőmhöz és 100 m-t (!) tekertem Babettával, mert kifogyott a benzin. De ez nem mostanában volt :DDDDD
2011. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!