Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri harcolni? Vagy jobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri harcolni? Vagy jobb, ha hagyjuk egymást örökre?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz...:) Szóval 4 hónapja vagyunk együtt, és rengeteget veszekedünk. Amikor nem veszekedünk, akkor minden annyira jó, folyton puszilgatjuk egymást, és ölelkezünk, szóval szeretjük egymást...illetve én mindenképpen, ő szerintem kevesebbet tesz meg értem, és nem is szeret annyira, de ha ezt mondom neki mindig tagadja :S A veszekedések kiváltói általában nagyon pici dolgok, de valamiért mi nagyokat csinálunk belőle. Előző kapcsolatomban soha nem veszekedtem, és ő sem az exeivel elmondása szerint. Csak akkor nem értem, hogy mi miért váltjuk ki egymásból ezeket. Vannak időszakok, amikor egyáltalán nincs vita, de ebből van kevesebb sajnos. Én már a büszkeségemet is elvesztettem szerintem, de annyira nagyon nem is izgat a dolog, mert előtte meg túl büszke voltam...Nem tudom, hogy mit tegyek, most hazajöttem, de láttam, hogy nem is érdekli, azóta nem is tudom elérni, bár sejtem, hogy hol van, de írtam még útközben neki üzenetet, arra sem válaszolt, pedig 1000% hogy olvasta. Ezek alapján mit mondanátok a kapcsolatunkra? És esetleg rám!? Ha van még kérdés, akkor válaszolok. Köszi!
2011. szept. 2. 13:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok, nekem már volt egy 4 éves kapcsolatom, ott nem volt ennyi veszekedés, de én még akkor gyerekesebb voltam jóval, úgymond a srác mellett nőttem fel. A barátom 27 éves, neki a leghosszabb kapcsolata másfél évig tartott, ők sem veszekedtek szinte soha.

A barátom szerintem elég gyerekes, nem is néz ki 27 évesnek, hanem 22nek max.

2011. szept. 2. 15:25
 12/19 anonim ***** válasza:

Számomra az az érdekes,hogy a mostani kapcsolatomban nem vagyok olyan szerelmes és igy nem is sértödök meg mindenen.nem aggódom minden miatt és igy nem is veszekszünk annyit.nAmugy azt hittem fiatalabb vagy,mert ezek a sértődések olyan gyerekesek,főleg ha sűrűn vannak.(Ezzel nem megbántani akarttalak)

A volt barátom azt mondta egyszer,hogy nincs olyan,hogy 2 ember nem illik össze.Mindig mondtam hogy hogyne lenne. Velünk is igy volt...

2011. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szóval egy túl szerelmes,szenvedélyes kapcsolatban sok a zűr. Szerintem. Szerinted?
2011. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem bántassz meg, sőt én ezekből tanulni akarok..mert 1 külső szemlélő van úgy, hogy jobban látja a dolgokat...

Biztosan gyerekes vagyok én, de az a baj, hogy ő is. Anyukája azt mondja, /ő párkapcsolatokkal is foglalkozik/, hogy azért van ennyi veszekedés, mert nagyon hasonlítunk, lobbanékonyak vagyunk mindketten, de ezenfelül meg látja, hogy szeretjük egymást...ő úgy fogalmazott, hogyha ezeken túl tudunk lépni, akkor nagyon erős kapcsolatunk is lehet, mert látszik, hogy ragaszkodunk egymáshoz. Csak jajj, nem tudom hogyan kéne változtatni :D vagyis tudom, csak nehéz megvalósítani :S

2011. szept. 2. 15:39
 15/19 A kérdező kommentje:
meg hát jó lenne, ha tudnánk, hogy van e értelme egyáltalán. :) Köszi mindenkinek a választ, de ha még van valami tanács, vagy saját tapasztalat, nyugodtan írjatok. Nagyon jól esett így kibeszélni valakikkel ezt, és hogy nem rögtön azt tanácsoltátok, hogy dobjam ki...szóval köszönöm!
2011. szept. 2. 15:42
 16/19 A kérdező kommentje:
Nah szakítottunk...kérte, hogy most menjünk külön bulizni, és mire felkeltem letörölt mindenhonnan, és azt sem tudom, hogy mi van. Az a baj, hogy nem is érzem magam szarul...:S
2011. szept. 3. 11:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor így jobban jártál, ha nem érzel semmit. Éld az életet! :D
2011. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami változás ??? : - )
2015. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ohhhh mar reges regen szakítottunk :D kb a kerdes kiírása utan nem sokkal :D azota felnőttem én legalabbis :D eppen beszélgetünk, o mutatta ezt a kerdest, ugyhogy nosztalgiazunk :D szörnyű, gyerekes kapcsolat volt, de mar valtoztunk sokat, ha most kezdenenk ujra, akkor lehet jobb lenne :)
2015. nov. 29. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!