Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön vissza hozzám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön vissza hozzám, egszerüen nem értem a viselkedését?

Figyelt kérdés
1 év 3hónapot jártunk,és egy hétvégén ismét külön mentünk szórakozni és hát sokat ivott (amit nem szokott) és smárolt egy lánnyal,akit egyáltalán nem birok és mondta h azzal a lánnyal smárolna legutoljára meg neki ö nem kell...mondtam neki h majd meglátjuk...és mit ad Isten hát vele smárolt...másnap rögtön elmondta...szakitottam vele...1hét utén mondtam neki h gondolkodtam és megbocsátok neki de addig is napi szinten a suliban találkoztunk,telefonon beszélgettünk,sms,msn szinte egész nap,kivéve a szakitást követö 1-2napban ak kevésbe...És ak mondtam h én megbocsátok,mondta h ö még nem tud megbocsátani magának,meg ez még friss haggyunk még idöt a dolgoknak...Hát jó...tegnap volt 3 hete h külön vagyunk...sokat beszélgetünk találkozunk,eljárunk és ottalszunk egymásnál,és totál ugy viselkedünk mintha együtt lennénk de mégse...megkérdeztem mért ne lehetnénk együtt...ha már igy viselkedünk,és azt mondta mert a kapcsolatban sokat veszekedtünk meg igy meg ugy (igaz vitáztunk sokat de voltak idöszakok amik nyugissak voltak) meg h még idö kell neki és még lehet h együtt leszünk...meg mondta h ha valami fiu kifog ak visszaszerez töle meg ilyenek...hétvégéken külön voltunk bulizni,mindig irt a buli után h nem szállt rám semmi fiu meg ilyenek! Meg amikor beszélgetünk ak felhoz olyat h ez a csaj hü de jól néz ki,meg h voltam a központban és megismerkedett egy lánnyal és h milyen szép a böre meg a mosolya meg h megfogott benne valami...mondtam akkor ott van vigyed...azt mondta nem akar töle semmit..akkor minek hozza fel? Annyira nem értem ezt a fiut...?!! Mit tegyek? Mondtam már neki h szakitsuk meg a kapcsolatott,akkor bevágta h ez milyen gyerekes finta meg akkor eljön hozzám ugyis megtalál..egyszerüen nem enged el magátol...Mit tegyek???
2009. ápr. 19. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyi idő együttlét után nehéz elszakadni egymástól. Tudom, én is voltam hasonló szituban. És a mi kapcsolatunk is egy megcsalás miatt ért véget. Mi is tartottuk még utána a kapcsolatot, de rájöttünk, hogy nincs értelme így folytatni. Egyszerűen a megszokás "tartott össze" minket. Ahogy szerintem nálatok is. Ha már megcsalt, nem stabilak az érzései, és valószínű, hogy ezért is nem akar kibékülni. Ezekkel pedig, hogy más lányokról mond neked ilyen dolgokat, csak kínoz téged. Üljetek le megbeszélni, és váljatok el békében. Ne kínozzátok egymást. Tudom, hogy nem könnyű, de idővel sikerülni fog.
2009. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mikor megcsalt nem emlékszik rá teljessen mivel ahogy mondtam nagyon sokat ivott....de tudom h megbánta mert sirt is sokat....miatta és miattam! Már számtalanszor megbeszéltük de nem akar elszakadni tölem...és tehetetlen vagyok...
2009. ápr. 19. 21:35
 3/4 A kérdező kommentje:
de viszont nem akar velem lennei még azt ondta...
2009. ápr. 19. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
az én pasim is könnyen ejtett.ezeknél márcsak igy megy.amig nem talál magának biztos nőt addig jóvagy neki aztán utánna kidob.inkább szakits vele te!
2009. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!