Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudok tenni érte, hogy kötődjö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok tenni érte, hogy kötődjön hozzám? Hogy akarjon teljesen?

Figyelt kérdés

A sráccal nagyon jól megvagyunk...Néha eljárunk ide-oda... kézenfogva sétálunk, ismerjük egymás baráti körét, nem titkol előttük, oltári jó köztünk a kémia, megy a szex, beszámol az életéről...

De "hivatalosan" nem vagyunk egy pár.. Mintha nem akarná eldobni a függetlenséget (mégis tudom,h nem kavar mással..)

Mondtam,h ha nincs normál kapcsolat,meg felelősség, nincs élvezet sem, hagyjon...De újra-újra felkeresett...

Ha emberileg kedvel és jól kijövünk, ő is szeret romantikázni, szextől meg odavan, akkor mit tehetek,h kötődjön? Hogy akarjon mindenestül???


Mind2en 24 évesen vagyunk, elég felnőtt már egy kapcsolathoz? BVagy simán nem vagyok elég,h belémszeressen?

Ha emberileg kedvel, kijövünk,


2011. szept. 1. 21:49
 1/9 BlackSword ***** válasza:
Akkor mi a gond??? Azt írod, h nem titkol, jól megvagytok mind testileg, mind lelkileg... Csak nem az a gond, h nem írta ki a fércbukra???
2011. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
komolyan itt kérdezed meg? 24 évesen nem tudod?de most komolyan egy 24 évesnek lehetne annyi esze hogy nem itt kérdezi meg,kb olyan szinten lehetsz mint az itt írogató 11-18 évesek,ha többet akar akkor majd tesz érte,nem tudsz semmit tenni csak megbeszélni hogy mi a helyzet,ha meg nem jó neked keress mást,mellékesen nem akar kötődni pont az a célja hogy független maradjon,vagy beléd szeret később vagy nem,ezt itt senki nem tudja megmondani
2011. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Senkinek nem mondja,h ki vagyok..:S

Néha egy max két napig nem keres... De nem cseszhetem le, nincs jogalapom.

Állandóan filóznom kell, h a "kapcsolatunkba" mi fér bele, felhívhatom,vagy zaklatásnak veszi...Most írjak rá vagy ne... Ha a pasim lenne, nem filóznék, írnék,ha lenne mit (félre ne érts, pasijaim sem zaklatom, max ha nem tudunk talizni egy sms este, vagy egy hívás 2 napont)

Amíg vele vagyok, nem látok meg más pasikat, hiába udvarolnak ezerrel, míg félek,h ő adott esetben becsajozhat, hsizen nincs lekötve hivatalosan :S

2011. szept. 1. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
nem akarja lekötni magát. biztos vannak még nők az életében....
2011. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom kedves 2. válaszadó...

De vele nem lehet értelmesen beszélni, senkinek nem akarok erről a dilemmáról mesélni, de,ha bennem marad, megőrülök:(

2011. szept. 1. 21:58
 6/9 körömlakk ***** válasza:
Szia!Elmesélem az Én kapcsolatom!Hátha látsz reményt:)Mi neten ismerkedtünk meg elsö talinál közölte hogy nem tud elképzelni barátnöjeként!Mondom oké igy csak szexkapcsoalt lett belöle!ez ment kb 1 honapig mikor észrevettem h becézget meg féltékenykedik meg egyre jobban kötödik!mondtam neki h jo lenne ha komolyan is gondolna de mondta h nem akarja..erre mondtam neki h akkor másnál keresem a boldogságom!Már aznap jött hogy akkor legyünk hivatalosan is együtt!Azóta egyre jobb a kapcsoaltunk igaz hogy nem a nagy szerelem de nagyon szeretjük egymást és már az összeköltözést tervezzük!most leszünk 2 évesek!:)ti mióta csináljátok ezt?
2011. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 körömlakk ***** válasza:
jah Én 23/L ő 28/F
2011. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyiss mások felé is nyugodtan! Én ilyen sráccal biztos nem terveznék hosszú távra. Egy hétig föl sem hív... Akkor valószínű, nem is hiányzol neki. Sajnos.
2011. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 körömlakk ***** válasza:
Ja és a titkom szerintem az volt hogy NEM"nyaltam ki a seggét"nem föztem neki...néha beszologattam hogy ugyse vagyunk együtt....:D ugy csináltam mintha nem is érdekelne!!!Az fontos hogy ne érezze nagyon hogy mit érzel!mert akkor biztos a dolgában!egyelöre ne mutasd ki az érzelmeid csak ha már látsz vaalmi fejlödést!!
2011. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!