Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú férfiak ti eldicseke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiak ti eldicsekednétek vele?

Figyelt kérdés
van egy középkorú barátom, én majdnem fele annyi idős vagyok. 13-4 hónapja vagyunk együtt és sokszor mondja nekem hogy mesél rólam az ismerőseinek, haverjainak. Vajon felvág előttük h. milyen fiatal nője van vagy nem olyan nagy dolog h. fiatalabb vagyok?
2011. szept. 1. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felvág. De az is lehet, hogy büszke arra, hogy te vagy a barátnője, kortól függetlenül. Én majdnem egy évvel idősebb vagyok a férjemnél, évek óta együtt vagyunk, mégis dicsekszik velem mindenhol, mindenkinek.
2011. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Dicsekszik veled, hogy irigykedjen a többi pocakos, őszülő vén. f.asz.


Fiatalt nem találtál?

2011. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem saját egOját fényezi a dicsekvéssel.


Amugy mi férfiak bizony ilyenek vagyunk. Tini kroban is rohantunk a haverokhoz, hogy elmeséljék, hogy milyen sikersen megpettingelt egy lányt. A férfi korosztálytól függetlenül szereti a sikereit kirakni az ablakba.

2011. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 17:48


Hát te lehet, hogy kb igy fogsz, pocakosnak meg legyötörtnek, kinézni középkoruan de biztosithatlak, hogy neked esélyed sem lesz, ahogy most sincs, top nökre se most se késöbb.

2011. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!