Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti h értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit gondban vagyok h jó témakörbe írom-e a kérdésem de hát majd kiderül.

szóval a párommal 2 éve vagyunk együtt minden rendben csak egy vmit nem tudok hova tenni.

ő nem éppen az a személy aki ki tudja mutatni az érzelmeit... sőt kb soha nem mutatja ki (ezt nagyon nehéz volt nekem megszokni de megoldottuk) és azt vettem észre egy idő után hogy amikor alszik (!) akkor mutatja ki:

pl.: alszunk és egyszercsak arra ébredek hogy simogat, és ölelget meg puszilgat, meg szabályosan "letámad" (:D) és mikor reggel kérdezem hogy "emlékszel mi volt éjjel?" azt mondja: "nem, semmi". meg a legújabb hogy beszél hozzám, pár napja például ugy volt hogy szabályosan felült hozzámfordult, megsimogatta az arcom és azt mondta: "vigyázok rád". meg ilyen hasonlóak, de a beszéd az csak mostanában jött elő. és reggel semmire nem emlékszik...

és nem tudom hogy ez most mit jelent. jót jelent? vagy mit...? vagy ilyenkor mi történik vele és az agyában? és miért álmában mondja ezeket? mert ébren soha nem mond ilyeneket...

furcsa..


22/L


2011. szept. 1. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
hááát.. fura szitu.. :S
2011. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elfojtja az érzelmeit és akkor jönnek elő amikor alszik szerintem
2011. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Doruss ***** válasza:
Szerintem visszafojtja érzéseit (talán szégyenli a gyengéd érzéseket, vagy csak zárkózottabb típus), és éjjel, mikor tudatlan állapotban van, előjönnek belőle az igazi érzelmek, amiket valójában gondol. Olyasmi ez, mint az ajvajárás.
2011. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ahha, lehet... én is vmi ilyesmire gondoltam...

de nem tudom eldönteni hogy ez pozitiv vagy negativ... jó az egyértelmű hogy negatív h elfojtja az érzelmeit..de az h így mutatja ki..?

:S


(amugy a volt barátnője miatt fojtja el ennyire...:( hosszú kapcsolat volt, és nagyon megbánotta...:( )

2011. szept. 1. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon gaz.segitsegre van szuksege.segits neki
2011. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szép lassan bátorítsd fel hogy el merje mondani nap közben hogy hogy érez

pl :te :szeretlek és te szeretsz?

mondj neki kedves dolgokat csak visszamondja legyél kreatív

2011. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ez tudat alatt jön, az sokkal jobb, mint, hogy csak azt mondja, hogy szeret felületesen, mert te ezért cseszegeted. Van olyan, hogy valaki ritkán mondja, mert inkább kifejezi.
2011. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászolóval egyetértek.

Szerintem egyáltalán nem negativ. Ha legbelül nem úgy érezne irántad, akkor álmában sem ölelgetne az tutti :)

2011. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nem így echte konkrétan mondja el neked, akkor ez a legjobb, ami történhet veled :)


örülj neki -> vigyáz rád és szeret, ennél többet mit akarsz? :)

2011. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen probálok neki segteni hogy érezze attól még nem lesz ő kisebb vagy kevesebb a szememben mert h kimutatja esetleg kimondja amit érez... például mindenféle kis apróságnak sokkal jobban örülök mondjuk egy egy ölelésnek...
2011. szept. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!