Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogyan értelmeznétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan értelmeznétek ezt?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác. Szeretném elhívni valahova, mert ha rajta múlna még évekig várhatnék...


Szóval ha ezt mondom, az nálatok mit jelentene: "találkozunk még valamikor, vagy már nem?" Erre ti mit mondanátok? (Mert elmegy egy másik suliba kb 2 hét múlva és nem találkoznánk többször)


2010. szept. 4. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél akkor: mindenképp.

Ha nem akkor:

udvariasan: majd még megbeszéljük valamikor.

udvariatlanul: nem hiszem.

2010. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a szöveggel elhívni akarod, vagy a randi végén megkérdezni?
2010. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted kapcsol? Ez olyan női agyra beállt duma. Konkrétabb légy! Pl. Most, hogy másik suliba mész, már nem is látjuk egymást, vagy azért (suli után) (hvg-n) találkozunk? Pl: Nagyon érdekel, hogy milyen lesz neked az új suliban. Majd találkozunk, hogy elmondd?
2010. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elhívni szeretném, mármint nem is konkrétan elhívni hanem célozni arra hogy szeretnék vele még találkozni. Arra gondoltam hátha rájön, hogy ebből az következik hogy hívjon el :D És így ő hívna el találkozni nem én :D


Azért is kérdeztem, mert sejtettem hogy ez női logikára épül, és a pasik nem biztos, hogy megértenék... :D


De köszi a válaszokat.

2010. szept. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!