Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy ertelmeznetek?

Figyelt kérdés
Mindig úgy volt, hogy akartam egy lányt, aztán megismertem, és akkor már nem akartam többé, de veled csak egyre erősebb és erősebb lett az érzés.:)
2011. júl. 17. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én lehet h naív vagyok....de szerintem szeret :)... mindig is akart valakit de mikor megismert, akkor megtalálta benned az igazit és többé nem kell neki más :) és ezt erősebben érzi mindig :) én igy érteném :9
2011. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy!!:D:D
2011. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem? oh tudtam én hogy belémzúgtál bébi:)
2011. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem utál téged! XD
2011. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamóca.. ***** válasza:
néha tudtok olyanokat kérdezni... ez kb a "hogy értelméznétek ezt a mondatot: "a labda pöttyös." ?" teljesen egyértelmű. ahoyg egyre jobban megismer, még midnig veled akar lenni, egye jobban, nem úgy mint másoknál.
2011. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.3 eve vagyunk 1utt,s celozgatott az eljegyzesre is.En is amugy ilyesmire gondoltam:)
2011. júl. 17. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:

szamóca: a labda pöttyös: [együk fel hogy piros] : a labda színe piros amit fehér pöttyök tarkítanak / a labda színe fehér amit piros maszk fed kör alakú lyukakkal


19F

2011. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamóca.. ***** válasza:
olvasgatom itt egy ideje a hozzászólásod, de nem tudok rájönni mit akartál vele mondani... :D
2011. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szamóca! 19/F azt akarta mondani, hogy arra a kérdésre is lehetne válaszolni, hogy "ezt hogyan értelmeznétek: a labda pöttyös" :D szóval rossz példával cikizted ki a kérdezőt :P
2011. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szamóca.. ***** válasza:

lehet hát.

még a k*rva anyád kifejezést is körbe lehet írni hatféleképpen, csak éppen semmi értelme, mert így teljesen rthető... ez lett volna a lényeg. de nem abj midnig tudtam hoyg én egy meg nem értett művész vagyok:D

2011. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!