Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem lazábban a külön töltött időt?

Figyelt kérdés
A barátom elég elfoglalt az egyetem miatt,sokszor vagyunk úgy,hogy nála vagyok és együtt tanulunk.Ha szabadideje van, előfordul ,hogy nélkülem megy bulizni.miben tudom, hogy semmi rossz nincs- az eszemmel.Pedig a szabadidejére én is igényt tartanék,nem csak a közös tanulásokra,vagy közös ebédekre.Amiben tudom, hogy semmi rossz nincs. De nekem mégis fáj,hogy látom mennyire jól érzi magát nélkülem is. Én is eljárok bulizni nélküle,mert sokszor nem ér rá,igyekszem lefoglalni magam. De én ezalatt, nem szoktam annyira jól érezni magam, sőt pótcselekvésnek érzem,és nagyon hiányzik a párom.Ha ő elmegy nélkülem, nem szándékosan ,de valahogy mindig találok valami kivetnivalót amit akkor tett,és összeveszem vele.Emiatt feszült vagyok,és őt is felbosszantom,bár ő nagyon hamar túlteszi magát rajta,és megbeszéljük és kibékülünk.Mégis félek,hogy addig idegesítem magam,amíg elegem lesz az egészből,vagy esetleg neki.
2009. ápr. 19. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen helyzetben vagyok csak az én párom dolgozik.Én sokszor vitatkozom vele,hogy ha van szabaideje akkor miért nem együtt vagyunk. Én se érzem nélküle jól magam pedig próbálom magam lefoglalni de nem megy. Én sajnos tegnap szakítottam vele mert én így nem bírtam.

2009. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!