Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni akkor ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor ha már a pároddal teljesen megszoktátok egymást és már nem olyan érdekes az eggyütt töltött idő mint régen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2011. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AndiBandi93 ***** válasza:
Csináljatok új dolgokat. Járjatok el moziba, strandra, akárhova. Valószínűleg elég gyakran találkoztok, ha meguntátok egymást. Szerintem ebben az a legjobb ha mondjuk hetente találkoztok kb 4-5 napra, ha megoldható. Így előtör a hiányérzet, és az új tali mindig szívdobogtató lesz számotokra :)
2011. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AndiBandi93 ***** válasza:

*szerintem ebben az esetben

bocs, elírtam

2011. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor nem unjátok meg, nyugi...:)

Meséljetek egymásnak sokat, arról hogy mi történt ma, új tervekről, régi gyerekkori történeteket, arról hogy mekkora szemét volt az egyik haverotok, lelkizzetek egy jó nagyot.

Menjetek el este sétálni félhomályban, sötétben. Csináljatok olyasmit, mint régen, kezdjetek el megint randizni. Film, mozi, a csajszi jól kicsípi magát:)

Akár egy finom süti, gyertyafényes vacsora...vegyetek egy kiskutyát.

2011. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2011. aug. 2. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

Épp Soma is azt mondta héten, hogy erre az egyetlen valóban működő dolog, ami náluk is bevált 30 év után is, az a külön-együtt-külön töltött idő, vagyis ők sok-sok éve minden héten 2-3 napot teljesen külön töltenek, külön lakásban és így állítólag fantasztikusan működik a kapcsolat, tele izgalommal, tűzzel, mint az elején.

Hát nem tudom, nekem ez fura és kissé kiábrándító... azért legyünk külön amikor pedig jól esne együtt lenni, nehogy megunjuk egymást. De az én párom is így gondolja, tapasztaltabb róka lévén... idősebb nálam, egy házasságon túl van és meg akarja tartani azt, hogy "hiányozzunk" egymásnak. Az igaz, hogy akivel együtt élsz, ott napi szinten a hiányérzet elmúlik, de lehet helyette más, ami jó, nem feltétlen csak a megszokás. agy túl idealista vagyok még?

Segítsetek.

2011. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!