Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez még irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még irántam vmit?

Figyelt kérdés

Jártunk a fiúval egy ideig, de szakítottam vele, mert nem tudtunk elég időt együtt tölteni a munkáink és a távolság miatt... Mindketten beláttuk,h nem megy, de nekem kellett kimondani. Ó már másnap keresett, azt éreztem,h nem fogja fel... Próbáltam érzékeltetni vele,h kedvelem, de nem lehet több... Persze mikor megcsókol, elgyengül a térdem, így nem nagyon szakadtunk el egymástól teljesen...Ha értitek.... :S

Azt éreztem,h akar még engem, de igyekeztem hűvösebb, bár kedves lenni. Most van 1 fölös jegyem színházba a barátaimmal, és azt gondoltam elhívom. ELső szóra ugrott,h szívesen jönne... De mióta nyitottam felé, kb 4-5 napja, eltűnt...

Megunta a huza-vonát? Talált vki mást?

Vagy sosem érdekeltem,csak a büszkesége csorbult,h én hagytam ott?


24/L


2011. aug. 31. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos érez irántad még valamit, mert egy szerelmi kapcsolatot nemlehet egyik napról a másikra lezárni, viszont nem értem akkor mért szórakozol vele. ha nem kell és elhagytad, akkor hagyd, hogy élje az életét nélküled
2011. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom,h szerelmes volt-e belém, ahhoz kevés időt voltunk együtt... És akkor nem engedett volna el ilyen könnyen.

Ha szeretsz vkit, és az azt mondja, drágám, nehéz így,h nem tudunk találkozni, akkor te arra azt válaszolod,h : igen, én is félek,h ebből fájdalom lesz, inkább ne menjünk bele komoly kapcsolatba...????

????!!!! Ha nem akar komolyat, nem szeret...

Ha nem szeret, miért nem hagyta,h lezárjam?

Ha mégis érez vmit, miért nem örül most,h nyitok felé...???

2011. aug. 31. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is szórakoznak a csajok, de már a f@sz kivan velük
2011. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!