Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ha ezt mondta, tudna rám pasijaként nézni és szerelmes lenni belém?

Figyelt kérdés
Lányok, ha egy lány így nyilatkozik rólam:Ha szakítanák a barátommal, és nagyon összetörnék, veled próbálnám meg. Ez a lány jó lánybarátom.Szerintem ilyet csak úgy nem mondunk senkinek,csak akkor ha érzünk iránta valamit.Viszont tartalék sem akarok lenni.Most van barátja,már 3 hónapja.Nagyon szereti,csak félek,ha szakítanak,engem már nem fog tudni ugyanígy szeretni ahogy ezt a pasit.
2011. aug. 31. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretné a pasiját, akkor nem azon gondolkodna, hogy kivel jön össze szakítás után.
2011. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szereti nagyon,ezt látni is,de örülök az esélynek.
2011. aug. 31. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kapcsolat nem kísérletezés, hanem a már kialakult kölcsönös szerelem szentesítése, de ha másképp gondolkodnék, miért ne jöhetnék össze valakivel, aki iránt csak szánalmat érzek, ha úgyis magányos vagyok, és kell a törődés?
2011. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Haver téged úgy elrakott tartalékba, hogy észre se vetted! Jólesik neki, hogy nyomulsz rá de sosem fog összejönni veled, csak megtart önbizalom növelőnek!

Ha szakítanák (amúgy -nék), nagyon összetörnék, együtt állna a Merkúr, a Jupiter és a farkad 45 fokos vetett árnyéka veled próbálnám meg! Felejtsd el és keress mást! Mindenki talonba tesz valakit élete során, most te vagy ott...

2011. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!