Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor riba*nc lettem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok még sosem volt barátom... Életemben egy fiúval csókolóztam aki rendesen kibabrált velem. Aztán barátnőmmel elmentünk egy buliba ahol egy fiú élénken érdeklődni kezdett irántam. Én meg nagy naivan belementem a játékba hogy végre lesz barátom és táncoltunk meg csókolóztunk meg elvoltunk (persze semmi szexualitás). Aztán másnap meg rá kellett jönnöm hogy tőlem az ég világon semmit nem akartak csak kavarni. Soha többet nem akarok buliban ismerkedni... Mert sosem lesz belőle semmi ha nem tévedek túl sokat... De most akkor már rib*anc vagyok? Én tényleg azt hittem, hogy ebből lehet valami... :'(
2011. aug. 27. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért szerinted erre most nem számítottam?:D Tudtam, hogy reagálni fogsz;) ergo kisámítható voltál^^ Kisanyám hidd el könnyen betudnak cserkészni téged, mert lehet következtetni a logikádból:) be vagy azonosítva melyik kategóriába tartozol;)
2011. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hű,de tapasztalt vagy...egy 5 éves is tud arra következtetni,hogy reagálni fogok a hülyeségedre.Mind1,ha te ennyire ismersz... :DDDDD Akkor gondolj,amit akarsz,nekem attól nem lesz rosszabb.
2011. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jah, te meg marhára beképzelt:) Az egod megölne téged, ha nem te lennél a nagy zseni. Tudod találkoztam már ilyen nőkkel akik azt mondták mint te és sajnálatos hírrel közlöm veled, de úgy történtek a dolgok ahogy én elterveztem:)
2011. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jaj basszus ne itt vitatkozzatok... Mindig azt hittem jött valami új épkézláb válasz de csak ti veszekedtek.
2011. aug. 28. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!