Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor riba*nc lettem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok még sosem volt barátom... Életemben egy fiúval csókolóztam aki rendesen kibabrált velem. Aztán barátnőmmel elmentünk egy buliba ahol egy fiú élénken érdeklődni kezdett irántam. Én meg nagy naivan belementem a játékba hogy végre lesz barátom és táncoltunk meg csókolóztunk meg elvoltunk (persze semmi szexualitás). Aztán másnap meg rá kellett jönnöm hogy tőlem az ég világon semmit nem akartak csak kavarni. Soha többet nem akarok buliban ismerkedni... Mert sosem lesz belőle semmi ha nem tévedek túl sokat... De most akkor már rib*anc vagyok? Én tényleg azt hittem, hogy ebből lehet valami... :'(
2011. aug. 27. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ló..szt vagy ribanc! Tök normális, rendes lány lehetsz, csak egy kicsit naív. Majd találsz valakit, aki szeret, komolyan és kíván is.
2011. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én szerethetlek, ha hajdú-bihari vagy a táv nem akadály. :D
2011. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy ribanc,csak naív.Ne hagyd,hogy játszanak veled a pasik,inkább te játszadozz velük...had szokják,ha már gyökerek.
2011. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lettél ribanc, de majdnem lehetet volna óstobaság:D Meglehet csak kavarnia akart veled mivel igen csekély az esélye annak, hogy normális kapcsolatot akart volna. Ne is ismerkedj buliban, mert megszívod! Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor ne ott keresd meg:)
2011. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 walk w1th mee ***** válasza:
dik.nem vagy az
2011. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 walk w1th mee ***** válasza:
tökre azthittem h megdugott valaki,oszt otthagyott.
2011. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hagynám van bennem annyi tartás, hogy a szüzességem nem a töltésoldalba szeretném elveszíteni...
2011. aug. 27. 22:39
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nem vagy ribanc,csak naív.Ne hagyd,hogy játszanak veled a pasik,inkább te játszadozz velük...had szokják,ha már gyökerek."


Wow, téged aztán könnyű befűzni:D Az ilyen nőket nem nagy dolog mivel ők sokkal jobban kiszámíthatók:) Már aki nem amatőr:)

2011. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi a baj a buliban ismerkedéssel, semmi bajod nem lett tőle, csak a lelkedre vetted. A bulis ismerkedések, smárolások erről szólnak. Fog fel lazábban, nem kötelező buliban smárolni, de azért nem is kellene leírni a bulis kavarásokat. Azoknak is megvan a funkciója az ismerkedésben. Én ismertem már meg buliban smárolva olyat, akivel komoly kapcsolatom lett.
2011. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Wow, téged aztán könnyű befűzni:D Az ilyen nőket nem nagy dolog mivel ők sokkal jobban kiszámíthatók:) Már aki nem amatőr:)"


Te már csak ismersz...Ami a lényeg,hogy mindig én járok jól!!!Engem kiszámítani? :D Lehet próbálkozni. ;)

2011. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!