Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez csak az én környezetemben van e így, hogy a szolidabb, visszafogottabb lányoknak mindig van barátjuk, akikkel megértik egymást és mindent meg tudnak beszélni. Miért olyan nehéz megértő, kedves lányokkal megismerkedni? Pedig "nyitott" szemmel járok és nagyon szeretnék egy ilyen kapcsolatot.
2011. aug. 27. 16:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
ezek a csajok a kihalás végén vannak,akad belőlek de kevés sajnos,aki keres talál,nem kell feladni
2011. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont fordítva vettem észre. 18 vagyok, szolíd és visszafogott. És le se szarnak. Mindig csak a mutatós szép csajoknak vagy barátjuk...
2011. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy a visszafogott lányok a rosszfiukat kedvelik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__21..

2011. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok, de nem tudom, hogy akarnál-e valamit ha jobban megismernél. Ha érdekel olvass bele és ha még ez után is érdekellek akkor írj mailt vagy privit.


www.nyilt-titkok.blogspot.com


20/l

2011. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%

"Hát én pont fordítva vettem észre. 18 vagyok, szolíd és visszafogott. És le se szarnak. Mindig csak a mutatós szép csajoknak vagy barátjuk..."


Hát igen, te egy szolid visszafogott és csúnya lány vagy :/.

A kérdező szolid visszafogott de szép lányokat keres.

Igen tudom bunkó vagyok, üdvözöllek ebben a szép szexista társadalomban.

2011. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
17:06 : A szépség azért elég relatív fogalom...
2011. aug. 27. 17:12
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát feltételezhetően vékony formás lányok az ideálod, máskülönben rég lenne valakid.
2011. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a külsőre megyek, de azt viszont szeretném, ha belsőleg "rendben lenne".
2011. aug. 27. 17:19
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen külső, de azért az sem elhanyagolható...
2011. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem elhanyagolható persze, hiszen azt látjuk mindig..., de nem az élvezi a legnagyobb prioritást!
2011. aug. 27. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!