Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mondhatjuk jó dolognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mondhatjuk jó dolognak vagy nem?

Figyelt kérdés
Egyik este kint voltam és Kijöttt hozzám az egyik barétom (fiu) és hát már volt csók is és hülyéskedtünk és megfogtam a kezét őő ránézzet a kezünkre én meg elhusztam.Elpirultam de ő is észre vette és a tudatomra hozta utána meg leültünk beszélgetni
2011. aug. 26. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk.
2011. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol kint? Az űrben? Az ISS-en vagytok?
2011. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy akkor nem olyan jó dolog.


Ha lány akkor nyugodtan huncutkodjatok.

2011. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze,ha fiú vagy,akkor storno.
2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok! és köszi a normális válaszokat =)
2011. aug. 26. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Mázlista!!xd
2011. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nevetnemadok ***** válasza:
Ez jó dolog:D.miért ne lenne az?
2011. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet valami.
2011. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehetne de a fiu az a tipusu hogy ha az egyik csajjal vége akkor jönn a másik és mivel én neki csak másodjára tetszem és a legjobb barátnőm tetszik neki a legjobban ezért vele akkar járni,..,.. kicsit szarul esik mert mind a ketten ugy érezük hogy kihasznál :( mivel még a barátnőmmel nem csokolozottt ezért velem megtete ...... és ebből indult igy
2011. szept. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!