Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van köze a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köze a két dolognak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, mindig vibrált köztünk a levegő. Facebookon láttam, hogy van barátnője, de nem kérdeztem rá. Pénteken chat-eltünk, flörtöltünk, meg elötte is flörtöltünk, szemeztünk, mikor találkoztunk (közös baráti társaság). Pénteken msn-en egyértelműbb voltam vele, mint eddig bármikor erre ma látom, hogy faceen ki van írva, hogy újra szingli. Alatta kommenteltek, és ebből azt vettem le, hogy ő szakított. Lehet, hogy velem akar járni, vagy csak véletlen, hogy pont most vetett véget egy fél éves kapcsolatnak.
2011. okt. 2. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van, de nem hiszem. Legalábbis én nem adnám fel a iztosat a bizonytalanért.
2011. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ne kombinálj... annak sosincs jó vége.. másrészt ha tényleg féléves a kapcsolat egyáltalán nem biztos h tartós lesz az a szakítás ha téged akar ugyis megtudod. (amugy gondolj bele h TE h éreznéd magad ha a te hátad mögött flörtölgetne másokkal)
2011. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mivan, ha nem akart tovább titkolózni, hanem inkább szakított. Az úgy szerintem korrekt, és én sem sértődnék meg a lány helyében.
2011. okt. 2. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:

A fenét nem sértődnél meg.. Nem esne rosszul ha a párod otthagyna másért? Hogy a francba ne, butaságokat ne mondj.


F/16

2011. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
óó én kikaprnám a csaj helyében a szemed ha megtudnám h valakiért (jelenesetben miattad) szakítana velem.. és te is így lennél vele .. 19:57 es L/18
2011. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, sztem a végét járta a kapcsolat és gyorsan lezárta 20L
2011. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy így van utolsó, am most meg fölléptem msnre, és 1 percen belül rám írt.
2011. okt. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!