Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

A barátomnak (nagyon friss kapcsolat) egy lány a legjobb barátja, akivel ráadásul 2 évig járt is. Mindent elmond neki is ugyanúgy mint nekem, mindent megbeszél vele. A baráti társaságában is benne van ezért ha megyünk valahova állandóan ott van ő is, mindig csipkelődnek egymással, elmennek négyszemközt dumálni.

Nekem őszintén szólva marhára elegem van ebből, ti féltények lennétek a helyemben? Vagy alaptalan?


2011. aug. 25. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egy igaz barát mindig barát marad, a szerelem viszont elmúlik. Ha választani kéne hogy egy barátom vagy szerelem, akkor a barátomat választom, mert az sokkal "kifizetődőbb"!
2011. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én is jártam a legjobb barátnőmmel, akivel már több, mint egy évtizede ismerjük egymást. Meg van az oka, ha nem járnak, nem kell féltékenykedni.


Azt meg fogadd el, hogy más a kapcsolatotok típusa.

2011. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
nem szerelmes beléd, szakíts vele.
2011. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

hát én biztos,hogy nagyon féltékeny lennék, nem vagyok az a hisztis fajta,szóval nem problémáznék miatta, de akkor is..attól félnék,hogy gondolnak egyet,hogy jaj de jó is volt,amikor jártak és újra összejönnének..előbb vagy utóbb..sajnálom

amúgy hány évesek vagytok?


18/L

2011. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
20
2011. aug. 25. 13:43
 16/21 napietus ***** válasza:
20 éves vagy, tehát jogilag felnőtt. légy szíves agyilag is felnőni, és elfogadni, hogy vannak a pasidnak ellenekző nemű barátai is. próbálták együtt, nem ment, mert ha ment volna, nem lennél most te a barátnője.
2011. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én felrúgnám a gyereket is meg a csajt is. Féltékeny típus vagyok!
2011. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

13:39: Bullshit, ismerik már eléggé egymást ahhoz, hogy egy próba után, ha nem jött össze, ne próbálkozzanak.


Azért érzi a csaj mellett jelentéktelennek magát, mert ha arányaiban nézzük, akkor a jelenlegi kapcsolata a sráccal az is.


Egy legjobb baráti viszony mögött ott figyelnek az első nagy élmények, első komoly traumák, az első fájó titkok. Amennyire ezek összetartják a két embert, annyira nem is engedik tovább lépni.


Egy friss kapcsolat mögött ehhez képest semmi sincs, de egy szerelmi kapcsolatnak úgy is a fészekrakás, az első komoly munka, a felnőtté válás húzósabb része és a gyerek adja meg a súlyát.


Amíg ezek nincsenek, ne is akarja magát egy legjobb baráthoz mérni.

2011. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én a helyedben úgy megverném azt a lányt, hogy a kedve is elmenjen attól, hogy a barátom közelében billegesse jobbra-balra a p.csáját.
2011. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 napietus ***** válasza:
mennyi féltékeny hülyep*csa van a világon, Istenem...szegény pasik, őszinte részvétem nekik :(
2011. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!