Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

A barátomnak (nagyon friss kapcsolat) egy lány a legjobb barátja, akivel ráadásul 2 évig járt is. Mindent elmond neki is ugyanúgy mint nekem, mindent megbeszél vele. A baráti társaságában is benne van ezért ha megyünk valahova állandóan ott van ő is, mindig csipkelődnek egymással, elmennek négyszemközt dumálni.

Nekem őszintén szólva marhára elegem van ebből, ti féltények lennétek a helyemben? Vagy alaptalan?


2011. aug. 25. 13:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja és mondta hogy senki kedvéért nem rúgná fel a barátságát a csajjal.
2011. aug. 25. 13:10
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Engem nagyon zavarna. Az exel nem tartjuk a kapcsolatot semmiféle képen. Nemhogy utána ugyanúgy megosszon vele mindent mint velem...ááá kizárt. Nagyon nem normális dolog számomra. Én otthagynám, ha ő nem teszi meg.
2011. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Megértem a dolgot.
2011. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
nekem is szarul esne
2011. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Persze, csak barátok, mi? Szánalmas... ha az a lány is olyan fontos neki, meg jól érzi magát vele, akkor nem kell neki barátnő!Legyen vele!
2011. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hát tudom hogy csak barátok... a csajnak mióta szakítottak a barátommal már volt is más pasija... de akkor is. nekem ez olyan rossz érzés
2011. aug. 25. 13:19
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Barátok... Mit vártál? Egy barátság 100× fontosabb egy szerelemnél!
2011. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát nevezz papucsnak, nekem a szerelmem bármelyik barátomnál fontosabb.

17/F

2011. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
szóval sosem leszek neki olyan fontos mint ez a lány.. remek...
2011. aug. 25. 13:24
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mondjuk egy pasi a legjobb barátom. De a párom nem féltékenykedik. Pedig volt olyan, hogy találkoztam vele, plusz egy másik sráccal, mégis megbízik bennem, mert tudja, hogy nem csalnám meg. Nyugi, ha lenne köztük valami már rég rájöttél volna.

2011. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!