Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon udvarol nekem már egy ideje.De a fülembe jutott(biztos forrásból), hogy még mindig nm heverte ki a volt barátnőjét,szóval még szerelmes belé.Szerencsére még nm gabalyodtam bele annyira ebbe a dologba, szóval nem vágna földhöz ha hirtelen kilépne az életemből, de azért ahogy tellik az idő egyre jobban kedvelem.

Nem szeretnék pótlék lenni és azt sem akarom h kihasználjanak.

Mit tennétek a helyemben?Közölnétek vele , h tudok róla, és amíg nem teszi túl magát a dolgon addig hanyagoljuk egymást?


Egyébként nekem azt állítja már túl van rajta, de mindigis sejtettem h ez az ügy még nincs lejátszva.


19/L


2011. aug. 25. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
karót a szívébe
2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válasz csak azért egy kicsit kedvesebben mond meg neki :)
2011. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni h csak normális válszokra vagyok kiváncsi.
2011. aug. 25. 12:20
 4/11 A kérdező kommentje:
12:19. oké köszi csak biztos akartam lenni benne h nm hülyeség:)
2011. aug. 25. 12:20
 5/11 Dorka1234 válasza:
Szerintem kérdezd meg érez e még valamit a csaj iránt:/ Ha igen akkor hanyagold, ha nem akkor meg szabad a pálya:) ha neked udvarol végülis csak kezdi túltenni magát a csajon nem? Am ki ez a biztos forrás?
2011. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem nem hülyeség már csak azért se mert később így neked se lesz rossz ő meg neki való színűleg csak azért kellesz hogy elfelejtse a másik lányt.
2011. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod neki, hogy csak akkor lehet köztetek valami ha elfelejti a régi barátnőjét, úgyis hazudni fog neked és azt fogja mondani hogy elfelejtette. Én a te helyedbe nem mennék bele egy olyan kapcsolatba amit derékba törhetne egy régebbinek az emléke...
2011. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát az egyik jó barátja szólta el magát, és akkor elmondta:S

De a fiúval amugy szóba jött és azt mondta h már túl van rajta,decsak szerintem nem meri elmondani.

Akkor ez elég egyértelmű:S Ilyen kapcsolatra nincs szükségem..

2011. aug. 25. 12:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor az ember nincs "túl" az előző barátján, barátnőjén amíg a következő kapcsolata ki nem alakul. És abban az új kapcsolatban jöhet rá, hogy igenis van élet az előző után, van nála jobb, kedvesebb, aranyosabb...ha tetszik neked, jól egyeztek, jól vagytok akkor ismerkedj, találkozzatok, ismerkedjetek. És na az szerint dönts amit a barátja mond, vagy itt a GYK-n írogatnak...ennyire kipusztult az emberekből az érzés, a ráérzés, a logika, a dolgok megtapasztalása iránti kíváncsiság, nem értem, nincs használati uatsítás az élethez, élni kell, kipróbálni, pofára esni felállni megint...ez mind benne van...és a legroszabb mások tapasztalatai alapján dönteni a saját dolgaidban, mármint nem a saját bőrödön tanulni...


Sok sikert...


33/F

2011. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne légy elérhetőbb, mint az exe. Akkor csak kiderül, kiért akar küzdeni.
2011. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!