Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a fiúval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a fiúval? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves lány vagyok,és megismerkedtem a baráti körömben egy 16 éves fiúval.Volt már köztünk testi kapcsolat is.Nagyon tetszik nekem ez a fiú,de sem ő,sem én nem léptünk hogy mi legyen velünk.Hogy mondjam meg neki hogy én többet szeretnék barátságnál?

Le tudom kötni őt,mivel 16 éves?

Csak normális válaszokat pls:)


2010. aug. 4. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) Barátok nem k_félnek egymással.

2.) A magyar törvények szerint csak 4 év korkülönbség lehet 18 éves korig. Szal addig ha te20 lennél akk még a törvények szerint elfogadott lenne a kapcsolatotok.De így PEDERASZTER vagy.

Sry,ez az igazság.

2010. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ő nem a barátom.Hanem a haverjaim haverja.

köszi a választ(N):S:S

2010. aug. 4. 20:33
 3/5 anonim válasza:

"Hogy mondjam meg neki hogy én többet szeretnék barátságnál? "

Hát ha már volt testi kapcsolat akkor az kicsit több barátságnál persze lehet hogy te csak 1 csókra gondolsz de nekem és szerintem mindenki másnak is a szex jut eszbe erről amit írtál és akkor az már bőven több mint barátság ami köztetek van.

Amúgy biztos vagyok benne hogy le tudod kötni 16évesen én is hogy örültem volna egy 23 éves csajnak :D

de szerintem mivel ő csak 16 ne is várd hogy ő lépjen,

és ha úgyis nagyon tetszik mire vársz ??? :D

sok sikert :P

2010. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen a szexre gondoltam:)
2010. aug. 4. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos abba is bele kell gondolnod, mire Ő 20 éves lesz, Te 27, mire 30, Te 37... Nem azt mondom hogy nem működhet a dolog, de a fiúról így 16 évesen még szerintem nem lehet tudni, hogy milyen lesz mire "beérik". Neki ez szerintem mást jelent mint Neked... Egy 16 éves srácnak hogy "megkapott" egy 23 éves már nőt...


Elnézést hogy ezt írtam, és kívánom Neked hogy a Ti kapcsolatotok más legyen, nekem az a véleményem hogy ez így a mai világban nem működőképes :S


25 F

2010. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!