Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bunkóság a hajáért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság a hajáért elhagyni a barátnőm? 17F

Figyelt kérdés
A barátnőmnek gyönyörű hosszú barna haja volt, viszont most levágatta rövidre, így viszont már egyáltalán nem jön be a csaj, szerintem elhagyom, hát én nem ezzel a csajjal kezdtem el a kapcsolatot...
2011. aug. 23. 00:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
hogy te egy mekkora köcsögarc vagy!
2011. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 xX Nirvana Xx válasza:
100%
öcsém.... ássad el magad -.-
2011. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Dehogy bunkóság! Fuss gyorsan a haja után, amíg még nem késő!


Szerintem erre te is tudod a választ, másképp nem írtad volna ki a kérdést -.-"

2011. aug. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

illet volna megbeszélnie veled. nem akar tetszeni a párjának?? én megkérdezném a barátomat hogy levágathatom-e.

de a fiúk a hosszút szeretik. Vidd el egy jó fodrászhoz, és csináltass neki egy másik, csini, fiatalos (igaz rövid) frizurát!

2011. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
arc vagy srácXD az én barátnőm is ezt csináltatat h levágatta rövidebre a haját(nem annyira rövidre) ki is röhögtem h hogyan néz ki, de vele maradtam mert nem a külső miatt voltam vele. 20f
2011. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha tényleg szereted, úgysem akarod őt elhagyni emiatt. egyszer én is levágattam a gyönyörű, hosszú barna hajam, a barátom mindig vicceskedett vele, hogy kislányos lettem, de kitartott mellettem, mert szeret. most sokkal szebb és egészségesebb a hajam. mellesleg én akkor azért vágattam le, mert lelki változáson mentem át, és labilis voltam. az, hogy ő mellettem volt, nagyon sokat számított, mostmár megtaláltam önmagam. lehet, hogy vele is ez van.
2011. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy szerinted a hosszú haj sokkal jobban állt neki és az neked is jobban tetszett de ez se olyan rossz. És legközelebb nem fogja levágatni.De nyugi majd meg fog nőni.Vagy most ott hagynád és később látnád már hosszú hajjal megint össze akarnál vele jönni?? mert akkor már esélytelen lenne. Maradj vele szerintem.
2011. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem egyáltalán.Én speciel csak olyan nővel kezdek akinek hosszú haja van.Lemerné vágatni én is lapátra teszem azonnal.Én is megkérdezem mindig,hogy hogy nézzek ki akkor neki is kötelessége.Rövid hajjal egyáltalán nem nőies egy nő,én azonnal szakítanék vele.Most jön majd asok érzelem huszár és pontozhat lefele,dehát belső meg ilyenek.Külső meg fog belső megtart.


24F

2011. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!