Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azért akar elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azért akar elhagyni, mert fél, én hagyom el őt?

Figyelt kérdés

A napokban a párom (lány) egy veszekedés után összepakolta a cuccait és ott akart hagyni. Az ok nagyon bagatell volt, apróság, félreértés, amit persze el is magyaráztam neki, ezért nem értettem semmit, próbáltam visszatartani, de ő csak pakolt stb.

Próbáltam ölelgetni, elég tehetetlen érzés volt, pláne hogy már rendőrséggel fenyegetett stb, ha nem engedem ki az ajtón.

A stílusa elszánt, hideg, dacos volt.

Majd egyszer csak hirtelen váltás, elkezdett sírni, hogy bocsássak meg neki és később elárulta, hogy azért akart elhagyni, mert félt, hogy én hagyom el őt. Ez szerintetek hihető?


2011. jan. 20. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
ribbizli
2011. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem kiseb idegösszeroppanást kapott
2011. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az a veszekedés utáni viselkedésre, hirtelen felindulás volt.. bár nem tudom h mennyire hirtelen haragú stb. a barátnőd.. lehet,hogy meggondolatlanság volt részéről..

nem tudom :s ezt neked kéne érezni,hogy hihetsz e neki


fordított esetben én nem hiszem hogy hinnék neki..

de ha még nem volt ilyen akkor szerintem adhatok ennek a kapcsolatnak még 1 esélyt..

2011. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Azeriel ***** válasza:
valaki be etethette -.- azzal hogy ott akarod hagyni és szerintem azért..de elég brutális az hogy így viselkedett tudom megbocsájtasz neki.de szerintem neked legyen félni valód..a nők tudnak a legszemetebek lenni ilyen téren, senkit nem állt megbántani.(bocsánat hölgyek) üdv Azi Bá
2011. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egészségére.
2011. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak süket duma ..ugye te is tudod?!?


Egyszerűen el akar hagyni téged nem kellesz már neki, csak ezt így nem meri kimondani...

2011. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen őrült, ne állj az útjába.
2011. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha elakar menni hagyd elmenni, ha szeret úgyis visszajön!!
2011. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!