Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győztétek le a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győztétek le a féltékenységeteket?

Figyelt kérdés
Próbálok ellene tenni hiszen ezzel csak tönkreteszem a kapcsolatunkat, de néha nagyon nehéz és egyszerűen nem megy. Voltatok ilyen helyzetben? Felül tudtatok emelkedni ezen a rossz érzésen?
2011. aug. 22. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell féltékenynek lenni?

Persze ha csajozós nagymenőt választasz akkor a te hibád, szokj hozzá. De ha egy normális, rendes pasid van aki szeret akkor semmi okod féltékenynek lenni, nem?

2011. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd kinovod...
2011. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a bizalmatlanság a kapcsolat alapja,ha nincs,akkor a kapcsolat se fog működni.nekem is vége lett,90%-ban emiatt,mert megöltük egymást a féltékenykedéssel.nem tudom hogy lehet legyőzni,nem egyszerű megbízni alapból az emberekben,és félő hogy egy ilyen bizalmatlan kapcsolat rányomja a bélyegét a következőre.
2011. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én is nagyon féltékeny vagyok de sajnos mind 2en tettünk ezért h az legyek!!!de a barátom nem az....és én ezt nem értem
2011. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Így van nálunk is. Próbálom átvenni ezt a jó szokását. :) Nem könnyű dolog.
2011. aug. 22. 22:40
 6/11 anonim válasza:
nálunk mostanában azon megy a vita h ö had menjen nélkülem bulizni...én meg menjek nélküle!de ezt csak ő akarja én vele akarok menni...de ha kiverem a balhét ugy sem jo...ha meg csendbe maradok az meg nekem nem jóó:S:S:Snagyon rossz
2011. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem tudom a párom is az nagyon és utálom pedig nincs rá oka.van 2 gyerkőcünk igaz h nem egy runya nő vagyok és nem látszik h 2 gyereket szültem de sztem örülhetne neki h "szép" vagyok.ő is nagyon jóképű kék szem babaarc mégis férfias külső pedig ma holnap 30 éves de a 6 év alatt egyszer sem fordult meg a fejembe h megcsalt.párszor mondtam neki de nem gondoltam komolyan sosem...
2011. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is olyan voltam nagyon, még talán most is. Sokan nyugtatak azzal, hogy tulajdonképpen míg velem van, az én kezemet fogja és nekem mondja hogy szeretlek, addig maradjak nyugodt. Igenám, de olyan rossz látni mikor nálam sokkal jobb csajok veszik körül szinte...

De igyekszem ezzel a gondolattal legyőzni, meg tudod akit tudnak azt visznek ezt ne felejtsd el, akit meg nem tudnak az veled marad ! :)

2013. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bizalom bizalom es bizalom :)
2013. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az a baj,hogy nem benne hanem magadban nem bízol!Ha tudatában vagy,hogy értékes vagy annyira,hogy ne akarjon mást akkor,a magabiztosság és a határozottságod fogja vonzani.A férfiak mindig azokat a nőket tarják "értékesebbnek" akiért egy kicsit küzdeni kell nap mint nap.Önbizalom,önbizalom,önbizalom....!!!
2013. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!