Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győztétek le a szégyenl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győztétek le a szégyenlősségeteket?

Figyelt kérdés

Most alakul valami köztem és egy srác között, de amikor mondjuk filmet nézünk, és ő beindul, elkezdi a nyakamat csókolgatni, meg simogat, ölel, mindig rosszul érzem magam hogy nincs jó testem. Mondjuk amikor a hasamat simogatja tiszta rosszul vagyok, sztem nem elég feszes. amikor állok, akkor pont jó, de amint leülök ott van egy centis kis hájpárnácska, ami nagyon zavar. Ő mondjuk rácuppan, harapdálja, meg puszilgatja. Lehet neki jó így, de mindig az jár a fejemben , hogy úristen milyen kövér vagyok. (egyébként 165/55-57kg)

Meg amikor cickóra indul be, akkor is tök rossz, mert 75/b-s diditartó kell, de ugye ha azt leveszed, akkor nem olyan, akkor picit kisebb, meg nem is úgy áll, annyira parázok, ha egyszer leveszi majd csalódik, hogy milyen kicsi..

Csak én vagyok ilyen hülye?

Vagy neki úgy tetszem ahogy vagyok, eddig nem mondott semmit sem hogy fúúj..ez mi itt..nagyon kanos volt:D:P de akkor is citerázik a seggem, hogy mi lesz ha:S

Szóval ez talán nem is szégyenlősség, de akkor is kellemetlen:S


2010. okt. 15. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ennyire kíván, akkor nem undorodik tőled, ne izgulj:) Akkor nem lenne veled...
2010. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most nem írom, hogy küldj képet, mert parsztság lenne, de van aki a kis mellű nőket szereti:)
2010. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha egyszer szeret akkor nemsűrűn izgatja h 75/b-s vagy picit kisebb a melled neizgulj :) és az a kis hájpárnácska minden egészséges lánynak van,nekemis de nemzavar(fiúmat sem),akinek meg nincs az a kis hájpárnácska az kb deszka lehet, te olyan akarsz lenni?? ugyanmár ;))
2010. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok még azt akartam írni h egy lányon legyen mit fogni! ne h már egy csontkollekciót kelljen fogdosni...:D
2010. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem nem akarok csontsovány lenni, mondta, hogy mmm milyen jó kis husis vagyok, meg azt szereti hogy tud mit fogni..de engem akkor is zavar:S

am. köszi az eddigi válaszokat!

2010. okt. 15. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhe... igyál. :) Nem lesznek gátlásaid.
2010. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak én vagyok ilyen hülye?


Eltaláltad! Sry de tényleg.

Ahelyett, hogy jól éreznéd magadat, ilyeneken jár az agyad. Azt hiszed a pasi ezt nem veszi észre? Max. nem mondja, vagy kérdezi, hogy miért vagy ilyen passzív, vagy hol jár az agyad...Ha jót akarsz, akkor ne ilyenenek agyalj amikor kedveskednek nekde!

2010. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!