Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartjátok kordában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartjátok kordában a féltékenységeteket és hogy léptek túl azon ha a párotok más nőt dicsér pl a tv be?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Megcipőzöm.
2010. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
flörtölök... máris csak rám figyelmeg szállottan :)
2010. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya..én bízok és magabiztos vagyok....nem kell az idegfeszültség..17/L
2010. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk ez általában el van ütve viccel:D ha ő megdícsér egy csajt a tvben,én adom alá a lovat,és pl elkezdek viccelődni azon, hogy mért lenne vicces ha ők járnának stb. vagy am megelőzöm azzal,hogy én kérdezek rá,hogy egy egy bizonyos csaj bejön e neki, mért jön be neki stb. és így engem nem zavar. a környezetében lévő csajok(akik megjegyzem elég sokan vannak) meg annyira nem zavarnak,mert vhogy bízom benne. igazából max annyit tehetek,h sokat kérdezgetem róluk,és megfigyelem h mesél másokról. de szerencsére ismer és azután h egy bnőjéről van szó agyon ölelget és szeretget:)
2010. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi is inkább viccet űzünk belőle, hogy akkor most kit vennénk be harmadiknak az adott filmből, ő a lányokat mondja inkább, én meg a férfiakat, és nincs belőle probléma =)
2010. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Megdícsérek énis egy jó pasit.Utána észreveszi mindig magát :D
2010. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen tudom, hogy szeret, és hogy boldog mellettem. Innentől kezdve csak ha egy óriási barom, akkor dobna el magától engem. De nem hülye, ezért tudom, hogy mellettem marad. Én meg szoktam kérdezni tőle, hogy mi tetszik neki az adott lányon, ki tudja, még okulhatok is belőle. Én is szoktam dícsérni férfiakat, de nem azért, hogy vegye észre magát, csak úgy. Nem látom értelmét féltékenykedni. Tudom, hogy munka/suli után hozzám siet, hogy az én szülinapi ajándékomon törte a fejét hetekig, hogy velem szeretne családot alapítani, hogy én járok a fejében minduntalan, hogy a csillagokat lehozná nekem az égről, hogy engem tesz boldoggá minden együtt töltött éjszakán, és nem azokat a vadidegen nőket, akiket lát tv-ben, utcán. Ők nem is lehetnek riválisaim.
2010. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csőrikee válasza:
Hát nem szeretem ha olyasmi megy a tvben, de már nem szólok érte meg aztán mi is szoktunk viccelődni rajta :)
2010. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!