Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most komolyan a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komolyan a szerelem hiányára utal? Nem hagy nyugodni. Mivan, ezek szerint nem szeret? Vélemény?

Figyelt kérdés

most olvastam egy női portálon hogyha a pasi nem ad bármiféle akár személyes ajándékot akkor nem szerelmes beléd és nemvagy fontos neki.

5hónapja járunk a párommal, a hónapfordulókat megbeszéltük hogy nem tartjuk, nem kell hogy kényszer legyen, számunkra minden együtt töltött idő ünnep, épp ezért ne majándékozunk.


Nos eddig kaptam tőle egy rajzot amin a nevem áll, én meg adtam neki szintén egy rajzot a kedvenc kocsijáról mindkettőt saját kezüleg készítettük. Mindkettőnk kirakta amit a másiktól kapott. De ez már vagy 3hónapja volt...

De nem vesz nekem virágot meg spontán ajándékot sem... ez ekkora baj?


2011. aug. 22. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Felejtsd el az ilyen idióta női portálokat. És adott személyes ajándékot. Majd ad, ha alkalom lesz, szülinapod, névnap, Karácsony stb.
2011. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

okéoké....

De némelyik női portálon csak ezek jelentik a szerelmet... hát ez fura... igyis ha elmegyünk valahová sokszor Ő fizet, és alig akarom engedni, ezek szerint én se szeretem mert nem akarom hogy helyettem fizessen?:)

De mikor átjön olykor vesz nekem Skittlest, mert tudja hogy imádom:DD

2011. aug. 22. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:

az én személyes véleményem az, hogy a szeretetet tudni kell kimutatni, kifejezni, de nem tárgyi dolgokkal.

ha abból tudod leszűrni, hogy a párod szeret, hogy mennyi ajándékot ad neked, az régen rossz.

2011. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan, éretlen vagy még egy kapcsolathoz
2011. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem az ajándék jelenti a figyelmességet és szerelmet.


Egy mozdulat, egy pillantás, egy csók is elég. Ne olvasgass ilyeneket, csak érezz! ;)

Pontosan az a szerelem, ha minden pillanat ünnep, amit együtt töltötök, és gondolj bele, az ünnepek is BELÜL zajlanak (a lényeges részeik legalábbis), nem külsőségekben. Ad egy csésze teát, ha beteg vagy vagy csak fáradt és szomjas? Akkor megajándékozott. ;)

2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem te még túl fiatal vagy...a szerelem nem az amikor elhalmoz minden feleslegessel.én úgy vagyok vele,h nem kell a sok ajándék,a képmutatás.ha érzem,hogy szeret és mindent megtenne értem nekem az elég!számomra ez jelenti a szerelmet!
2011. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16:10, persze, hogy még "éretlen", de egyikünk se úgy kezdte, hogy előrehaladott önismerettel és felnőtt fejjel vágott bele egy kapcsolatba. Most érik, és ezt normális válaszokkal akár még segíteni is lehet. ;)
2011. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Ha együtt vagytok, akkor nézz a szemébe és tudni fogod...
2011. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a kapcsolatotokkal.
2011. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!