Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, szülei mégcsak azt sem tudják, hogy a világon vagyok! Amikor rákérdeztem azt mondta ez náluk nem szokás, szülit nem érdekli hogy kivel tölti a szabad idejét, ha komolyabbra fordul a kapcsolatunk (eljegyzés) bemutat!

Utálom ezt a hülye facebookot, de ott sincs kint nála, hogy kapcsolatban van. Közös kép sincs. (Nálam sincs, de én nem is használom olyan rendszereséggel, mint ő)

Ha valaki rákérdez megmondja, hogy velem van. Ha megyünk valahova felvállal, látszik hogy együtt vagyunk. Puszilgat, ölelget egy pillanatra sem engedi el a kezem.

De magától nem mondaná, hogy kapcsolatban van/velem van. Bár alapvetően nem beszédes és nem nagyon beszél magáról.

Mit gondoltok erről? Hogy érhetném el, hogy "felvállaljon"???

Szerintetek miért ilyen?


Minden szabad idejét velem tölti, tudom hogy nagyon szeret. De mintha nem tudná kimutatni.


2011. aug. 22. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kis indulatosságot érzek ebben a szövegben O.o szerelmes nem vagy belé szerintem.. ha igen bocsi, de a szövegből ez jött le... Szerintem fél bemutatni, gondolom eddig még senkit sem mutatott be, mert lehet a szülei előtt kicsit cikinek érezné (ismerek egy pár embert aki így van ezzel)..
2011. aug. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
27 éves. 1 komoly kapcsolata volt, a lány megcsalta, elhagyta. Azután csak futó/szex kapcsolatai voltak és most én!
2011. aug. 22. 03:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen viszonyban van a szüleivel, de ez lehet egy ok akkor... a másik pedig, hogy egyenlőre téged sem gondol komolyan/nem bízik benned eléggé, fél, hogy megcsalod... szerintem le kéne ülni megbeszélni ezt
2011. aug. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem úgy tűnik,nem ő a megfelelő partner számodra.Hisz annyi minden nem tetszik benne(szerintem jogosan!én egyetértek veled).


Azért 1,5év alatt még csak be sem mutat a szüleinek?Hát ez nagyon gáz..(Esetleg szégyelné a családját?Gondolom,akkor egyetlen rokonát sem ismered,és nem is voltál vendégségben vele.. )


Nem tudom,hogy együtt éltek-e,de ha nem éltek együtt,akkor mindig nálad alszik?(ami szintén gáz).Ha külön él a szüleitől,akkor meg pláne gáz,hogy nem ismered a családját,ha a szüleivel él,akkor még rosszabb a helyzet.De nem akarok itt senkit sem kielemezni.

Mégis annyi a de...ebben az ügyben:/


Ha úgy érzed megéri érte küzdened,akkor merd elmondani neki ezt a problémát,és majd kitapasztalod mi a reakciója.

Szerintem megéri megpróbálni...

2011. aug. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda katasztrófa. Nem mutat be a szüleinek. Vele akarsz lenni vagy a szüleivel. Hihetetlen milyen baromságokból tudnak az emberek problémát kreálni. Igaz a mondás, ha nincs gond az ember majd csinál magának.
2011. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem vállal fel a szülei előtt, mert ez neki nem fontos, nem érdekli a szülei véleménye, vagy egyáltalán nem gondolkodik komolyan a kettőtök jövőjéről.


Ha annyira szereted a párodat (bár nekem nem ez jött le a szövegből), akkor beszéld meg vele a problémát, mást nem nagyon tehetsz.


20L

2011. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!