Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 1 hónapja járunk, de nem akar felvállalni az iskolában. azt mondta várjunk vele.. de sajnos találkozni sem tudunk, mert szobafogságban van, és nem mehet el otthonról..

az egyetlen hely ahol találkozhatnánk és beszélhetnénk az az iskola de ott szinte rám se néz..

Beszéltem vele 3 nappal ezelőtt, elmondtam hogy ez így nekedm rossz, és kérte hogy ne szakítsunk ha ez nekem rossz akkor felvállal.. de nem változott semmi..

Nem értem miért nem vállal fel, nem vagyok csúnya vagy ilyesmi.. és még a Valentin napot sem tudtuk megünnepelni.. szerintetek mért van ez? :(


2011. febr. 17. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Van benned valami ciki, vagy épp most szakít a másik titkos barinőjével
2011. febr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Mert fiatalok vagytok. :D Én a helyedben megkérdezném az okot, ha nem válaszol (vagy nem tetszik az ok), akkor pedig szakítanék. Ennyire egyszerű, egyikőtök sem fog belehalni.
2011. febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Legutóbb mikor én voltam ebben a helyzetben, kiderült, hogy a pasinak több éves kapcsolata volt mellettem, szóval próbáld kideríteni az okot gyorsan, nehogy te is úgy járj mint én!
2011. febr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted mindenképpen beszéljétek meg a dolgot,én is voltam ebben a szituban,csak éppen én nem akartam felvállalni a fiút,mer cikisnek tartottam és ezér 6× jöttünk össze és mentünk szét,de rájöttem már hogy elb@sztam a dolgot,szal ha szereted akkor beszéljétek meg,de ha úgy gondolod hamar túlleszel rajta,vagy nem is érdekel annyíra akkor szakíts,és ha nem fog felvállalni akkor nem éri meg együtt lennetek.
2011. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én már megpróbáltam vele megbeszélni, megígérte hogy változni fog és hogy felvállalhatjuk mert szeret és nem akarja hogy nekem rossz legyen..

de nem változott semmi, vagyis csak annyi hogy egyre kevesebbet látom a suliban, és (mivel nem vagyunk osztálytársak) alig jön be az osztályomba pedig régen, majdnem minden nap bejött..

2011. febr. 17. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Tuti hogy szégyenkezik miattad.

Azért nem mer felvállalni, mert cikinek tart sztem a haverjai előtt...

2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!