Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem a társam?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy boldog párkapcsolatot,mondjátok meg gyerekkel találok olyat aki elfogad és szeret:):)?Milyen oldalon hírdessek vagy nézelődjek?
2011. aug. 21. 15:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hm...mert földönfutóvá válsz akár társa lennél egy gyerekes nőnek?Ilyen áron inkább ne...
2011. aug. 21. 16:03
 12/20 anonim ***** válasza:

igemn az első...


Amúgy nem számít h el kell e tartani avagy sem.


De gondolom nem heti 1x akarsz a pasival találkozni hanem szeretnél együtt élni vele.

2011. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte válaszod!

Az első házasságom 10 évig tartott és mivel fiatalon vágtam bele ellaposodott,hát 28 évesen úgy döntöttem lépek.ETTŐL MÉG NEM VAGYOK ROSSZ EMBER.A másodikkal is kerek 10 évig voltam és eszembe sem jutott volna válni ha egy picit is néz engem valamibe.Mert azt gondolom,hogy nem biztos,hogy minden nő olyan,hogy minden nap meleg étellel várja,rendben a lakás minden hivatalos ügyet én intéztem azt sem tudja mennyi a villanyszámla vagy mennyi egy kg kenyér és mellesleg a sexet sem vetem meg..:)Mindegy nem magyarázkodom mert nem ismertek,aki ismer az tudja milyen vagyok.Mert kétszer rosszul döntöttem még nem akarok lemondani az "életről"

2011. aug. 21. 16:12
 14/20 anonim ***** válasza:
Majdnem együtt éreztem veled szomoruságomba,de már ki is ábrándultam belőled.Én nem ajánlatot tettem,hanem párhuzamot vontam,azért írtam tragikomédia.Tudod az a szomorú,hogy rossz a gondolkodásod.Szerinted nekem kell a házad?Szerinted erről szólna egy érzelem? Akkor tényleg keress társkereső rovatot,ahol a lényeg,hogy mid van plusz és mid minusz.De ott az érzelmeknek lőttek.És mi van ha földönfutó vagyok? Attól már nem vagyok ember? Amugy mégegyszer leírom,nem ajánlat volt,hanem együttérzés.Szomorú.hogy egyből a pénzt láttad...
2011. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem ,nem heti egy sexre gondoltam a napi egy is kevés:):)
2011. aug. 21. 16:14
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó írtam neked privit....nem akartalak megbántani:(félreértettük egymást....
2011. aug. 21. 16:18
 17/20 A kérdező kommentje:
Dehogynem vagy ember....én is válhatok földönfutóvá bármikor és hidd el sosem számított a pénz,mert az érzelmeket sosem pótolja semmi..
2011. aug. 21. 16:23
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is írtam neked privit
2011. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért nem irsz,mert közbe megtaláltad a tutit?
2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:):) nem találtam meg a tutit,feladta a gépem,de már újra a régi
2011. aug. 23. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!